» »

Še večji M$ monopol - Slabo se nam piše!

Še večji M$ monopol - Slabo se nam piše!

JLP ::

Poglejte si to:
MICROSOFT'S EXPANDING MONOPOLIES: Casting A Wider .Net
Preberite tudi tale dokument: ProComp White Paper: Microsoft's Expanding Monopolies: Casting a Wider .Net
Če Micro$ofta nihče ne ustavi pri tem se človeštvu bolj slabo piše.
Live long and prosper!

andrej ::

ma to je se eden izmed mnogih anti-MS clankov, pri katerih avtorji nimajo pojma... ne vem kako so lahko nekateri ljudje tako ozko usmerjeni:O

tejo ::

Na tem naslovu se nahajajo eni taki ljudje (anti-MS). >:D

Han ::

Nisem pogledal omenjenih člankov, a tole bo marsikoga spravilo v smeh... :D

Webster's Windows95 Definition Windows95:
n. 32 bit extensions and a graphical shell for a 16 bit patch to an 8 bit operating system originally coded for a 4 bit microprocessor, written by a 2 bit company, that can't stand 1 bit of competition.

freejack ::

Hahaha,.. sam,.. je pa res... Pa kaj se sekiramo,..Linux bo MSovcem vedno šel v nos,..poleg tega,..kdo še pa kopuje originalne cdje operacijskih sistemov.. ? :D

tejo ::

Andrej, jest sem ti že po eMail povedal moje mnenje o Windows... :D

andrej ::

jez sem ti pa tudi ze po mailu povedal kaj si mislim o tem:D

abcde7 ::

za sovražnike microsofta zdej se da dobit free email, primer kot ga mam jest: robo@microsith.com, drgač sith pomen shit!

GaPe ::

MICORSOFT suxxxxxx!!

That's ALL!

>:D>:D>:D>:D
Don't steal! The government hates competition.

kockish ::

Ja seveda - microsoft sux. Potem pa imate vsi windows na racunalnikih. Dejte si vsi linux pa pol pljuvajte po winsih...

luka ::

Se strinjam s tabo. Vsi sicer ful pluvamo po microsoftu (tut jst sem med njimi kr se s krdost stvarmi ne strinjam) ampak v resnici so bili edini na pravem mestu ob pravem času in so zdej najbol razširjen in podprt sistem in neglede na vse genialnosti ostalih os-ov so najbolj razširjeni prav microsoftovi, čerpav so dragi, nestabilni pa vse. Sam pomoje nas najbol moti pr vsem tem da si čist nič ne mormo. Prepričan pa sem da bo microsaoftov položaj takoj padu ko bo enkrat biu edn operacijskih sistem narejen tako da bo začetnik lahko normalno z delom z minimalnim predznanjem, operacijski pa bo imel vso, driversko podporo, prograsmko opremo, igrce, stabilnost in hitrost - ampak brez da mora uporabnik dušo spustit za vse to. Do takrat pa je windows najbolše razmerje med vsemi temi stvarmi pa če nam je všeč al pa ne, zato je sigurn dokaz da so njihovi os-i daleč najbol razširjeni med domačimi uporabniki. Sam morem pa še enkrat povedat da se ne strinjam z microsoftom in se mi zdi da za denar dobi človek katastrofo ven.

JLP ::

Da ne bo kdo milsu da jest ne maram Microsofta pa Windowsow pa to. Men so čist kul an. Pa Windows 2000 sploh ni nestabilen pa to, je fuuul uredu OS. XP je še boljši.
Sam mot me to da si mal preveč pr MS dovoljo. In če bojo mel tako kontrolo nad žuvljenjem in odločanjem nad stvarmi kot piše u tistih dokumentih to ne bo lih prov. Da bi vse kar bi s kompjutrjm delov šlo prek MS, thnx, but no thnx.
Velik raj mam izbiro pr programih k jih inštaliram na računalnik in izbiro pri operacijskih sistemih. Mene že to da je IE posiljen u Windowsih zelo mot.
No ja pa upajmo na najbol. Živela konkurenca.
Live long and prosper!

andrej ::

Pri MS so kar prijetni ljudje in ti, ki razvijajo softver nimajo taksnih namenov kot jih potem preberes na netu. Tak kot se je zdaj dvignil prah na Smart Tagi, je pa ze absurdno...
Glede IE. Hm, povej mi kaksen OS, ki nima vgrajenega browserja. Recimo Linux, ali pa mogoce Mac OS? Res je, da bi blo fajn, ce bi lahko vsako komponetno posebej odstranil, ampak to bi MS stalo prevec - v smislu casa, in testiranja.
Vse se zdalec ne bo slo preko MS racunal. Vsak, ki kaj pozna .NET, veda da je bil poslan organizaciji ECMA da postane standard. C# bo standard, medtem ko recimo Java ni - Sun je glavni pri njej. Ma saj vete kaj se je zgodilo z Visual J, ki je mel najboljsi prevajalnik za Javo... MS je demonstriral kako dolocene tehnologije prihodnosti recimo tecejo na Solarisu, itd. Nikakor pa ne bo vse teklo na MS masinah... Tega ni niti v znanstevni fantastiki... To je tak kot da bi pred par leti reko (ko je priso hrosc ven) da bo VW edini proizvajalec avtov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropska komisija hoče več brskalnikov v Windows (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16316155 (12227) BigWhale
»

Vista Upgrade ne gre na prazne diske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11814893 (10526) MrStein
»

Razvoj Firefoxa zabredel v resne težave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
934455 (2754) IgorGrozni
»

Microsoft se seli v avtomobile (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
626202 (6202) Mavrik
»

Windows XP SP2 pregled

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
412859 (2859) BigWhale

Več podobnih tem