» »

SETUP.EXE se ne zažene

SETUP.EXE se ne zažene

[MYTiX] ::

Na bratovem compu, ki ima nameščen Win XP SP2, se SETUP.EXE ne zažene. Posksu sm pri raznih igrah, programih itd, ampak kjer je datoteka za zagon instalacije SETUP.exe se le ta ne zažene. Sm jo posksuu preimenovat in še vedno nič. Pri igrah to ni sploh problem, ker se zažene autorun, ampak pri programu za tv tuner. Na njegpovemu računalniku ga še nism uspel inštalirat, medtem ko pri meni na istem OS dela BP. Poskusu sm v različnih uporabnikih, sefe mode, skozi cmd, pa ne dela nič. Kaj bi lahko bilo narobe?

[MYTiX] ::

Še vedno nism rešu problema. A obstaja možnost da je SP2 kriv za to (mogoče v kombinaciji s katerim programom)?

ghibly ::

To ima nekaj veze z novim service packom, kajti moj friend ima tudi težave s tem "setup.exe". Jaz si SP2 nisem inštaliral :\

Volk| ::

da mal pomagam...obstaja dve strani prgramov(A4), kateri programi ne delajo.Vse je kriv SP2.Fora pa: največ programov pa ki ne delajo pa ja tak od Microsofta.sami sebi so plunili v skledo.
Tak da fantje, ne se jezit, Kaj še niste spoznali Microsofta?!

ghibly ::

Ena varianta je, da program inštaliraš pod druge windowse, nato izvoziš registry ključ programa. Slednjega potem uvoziš v windowse z SP2, nato program kopiraš iz windowsov, kjer si ga prvotno inštalliral, na te z service packom 2. Moglo bi delati.

[MYTiX] ::

Mu bom odstranu sp2 in bomo vidli. Je pa res cudno ker meni dela in imam prav tako sp2.:\

[MYTiX] ::

Se vedno ne deluje. ;(

[MYTiX] ::

Mislim da programi od instalshield software ne delujejo in to na dveh racunalnikih (od brata in sestricne). Sm iskal po googlu a ne najde nic.

bridget ::

a mogoč veš še kšno drugo varianto kr jst sm bl imun na te zadeve. sm si pa tud inštalirala sp2, pa tud odstranla, pa še zmer ne dela. plis help
--brigitte--

bridget ::

hej, a si mogoče že odpravu težavo z zagonom? če si, kako?
--brigitte--

Wolfman ::

Mogoče je problem z windows installerjem, probaj ga nadgradit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dobiti več informacij o napaki programa?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8737 (603) Jean-Paul
»

Driver za skener v visti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5993 (918) DATA-N

ne morem inštalirati novejših igric

Oddelek: Pomoč in nasveti
91120 (904) OmegaBlue
»

WinXP: boot s CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91543 (1414) freejack
»

Kako inštalirati win XP če vse odpove ?!

Oddelek: Operacijski sistemi
141112 (928) nsignific

Več podobnih tem