» »

Wirelees optical desktop BLUETOOTH

Wirelees optical desktop BLUETOOTH

orka ::

HOJLA
Dobil sem Wirelees optical desktop BLUETOOTH (tipkovnica in miš), pa me zanima oz. bi rad vedel kako zadeve inštalirat na win Server 2003?

d.
hvala za pomoč

Caligula ::

Hmmm. Jah, ce winserver podpira Bluetooth-pobrskaj po Googlu, pac samo instaliras gor driverje, ki si jih dobil zraven paketa. Oz, pac najnovejse-trenutno so to 5.2 in je posebej driver za mis -intellipoing in pa za tipkovnico intellitype.
XPji majo v service pack 2 notr podporo za Bluetooth pred tem si mogu pa pac nek Microsoftov add on instalirat, da je delal. Lahk, da je za server tud tko.

Drugac pa gres na www.microsoft.si pa jih poklices al pa mailas kako je s tem.

zlobcek ::

hey a si dobu to od logitecha al kej druzga?

Jest kupujem neki tazga, pa mi je od logitecha mal drago - 40k+ sit.

Hvala za odgovor.

orka ::

zadeva je od Microsofta stane pa okoli 30 k

orka ::

ko sem probal naložiti driverje, ki so bili priloženi na CDju, mi je napisalo, da mi manjka SP1 in neki bluetooth patch (ceprav nimam XPjev!). Ko sem sel iskat novejse driverje, sem poskusil instalirat tiste (5.2), pa tam, kjer moraš izbrati za kateri tip naprave instaliras sploh ni bluettoth naprave (ne miši ne tipkovnice). Trenutno sicer imam instaliran intellitype in intellipoint 5.2, ampak na njih laufam wireless desktop pro (ki ni bluetooth), ki pa dela brez tezav.
ko sem probal vseeno dat gor bluetooth patch, mi je napisal, da OS ni taprav :(
bom se probal microsoftu pisat, ce bojo kej odgovoril.

ce kdo ve se za kaksno varianto, se lepo priporocam za pomoc

Caligula ::

Ja a mas ti zdej XPje z SP1, z SP2 al brez service packa?

Ker je to pol cist drugac. Povej mal vec.
Drugac pa ce ti dela ni vazn nc druzga. Sej jz sm tud parkrat kr eno tipkovnico oznacu,... pa je vedno vse normalno delal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Ziga Dolhar ::

Calligula, glej _prvi_ post.
https://dolhar.si/

Caligula ::

:D

Ze pozabu.
Se staram.

No ja-ce dela pol je vse kul.

orka ::

@caligula: bluetooth ne dela --> dela pa navaden wireless desktop. driver je pa isti za oba, tko da problem se vedno obstaja

orka ::

@zlobcek: popravek cene! Vceri sem v BOF-u v LJ videl ta desktop za malenkost vec kot 50k, tko da je prejsnja informacija o ceni zal napacna. Sori.

Caligula ::

Pol pa isci v googlu microsoft bluetooth patch.
Rabil sem ga recimo z SP1 na XPjih. Verjetno dela tudi na serverju.

Drugace pa resno poklici na Microsoft Slovenija. Oni morjo vse vedet. Ce pa ne se pa lahk mal deres na njih. :D

zlobcek ::

:D 50 jurjev je mal velik dohh

A kdo ve za kakšen komplet manj znanih proizvajalcev in s tem cenejših jasno?

LP

Caligula ::

JAh v tujini je to cenejse, ista tipkovnica in mis brez Bluetooth ampak regular wireless sta tudi cenejsa, Epox ima Bluetooth mi, ki pri Mlacomu stane 10 jurjev,...

Drugace pa se mogoce splaca narocit iz tujine na kakem www.geizhals.at pa najdes najcenejso stacuno, ki posilja v SLO.

Je pa kvaliteta izdelave odlicna in se zadeva nic ne obrablja, ne razbarva,... skratka pri meni je po vec kot letu in pol kot novo. No ja-malce prasno edino :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bluetooth tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
152960 (861) rokp
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138506 (54449) BorutO
»

Domet brezžične tipkovnice in miši (skozi steno??)

Oddelek: Strojna oprema
91458 (1193) domzi
»

Brezžična tipkovnica in miš...kaj priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
101548 (1402) krucymucy
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087764 (5125) SnakeBite

Več podobnih tem