» »

The page can not be found

The page can not be found

eagle69 ::

Pozdravleni!

Imam en comp (ne moj na popravilu... ker čene bi že biu format c:), problem pa je ta, da v internet explorerju, ko sem povezan na net vedno napiše The page can not be found ali po slo Strani ni mogoče prikazati . Modem dela ok (poveže se brez problemov), naloženi so XPji (SP1). Explorer je tist k pride z XPji, sm ga že probal oginštalirat in nazaj inštalorat v Dodaj/odstrani programe in ni razlike.

Če ima kdo kakšen nasvet...kar na dan z besedo :)

V najslabšem primeru bo format c: ampak ne dokler ni druge rešitve (preveč podatkov... 10 GB).

LP, Jaka

Sambrosa ::

drug brskalnik mogoče.firefoxa, jst sm mel tud tako težavo bendar sem jo rešil z sej veš kaj,nahuje kar se ti lahko zgodi Format c:

korenje_ver2 ::

preveri ce se pravilno povezes na internet in ce ti resolva hoste. tko da ali nisi pravilno povezan na internet ali pa nimas vpisanih pravih dns serverjev. glede na to da si dal pomankljive informacije, preveri ce ti dela "ping 193.189.160.11" v ms-dos prompt. potem pa se probi napisat "telnet irc.arnes.si 6669". ce se ti poveze, pomeni da ti hosti delajo in da je narobe konfiguriran internet explorer. pri siolu moras sicer imeti mtu nastavljen na 1492, da ti pravilno dela internet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem-pomoc

Oddelek: Omrežja in internet
18666 (666) gregor_h
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253439 (2463) Mr.B
»

spor med ramom in diskom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101340 (1146) tonex23
»

Internet explorer me zajebava(virus ali trojanc ali spyware)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151678 (1530) Mirč
»

Računalnik v razsulu... prosim pomagajte.

Oddelek: Pomoč in nasveti
151015 (836) ABX

Več podobnih tem