» »

Kateri dlančnik?

Kateri dlančnik?

N I C O ::

V bližnji prihodnosti imam namen nabaviti dlančnik nekje do 110.000,00 SIT. Kaj priporočate? Linki zaželjeni

tec ::

Jest imam Ipaq 4150 in je odlicen. Lahek, majhen in ima vse mogoce priboljske, tudi wireless. Brez tezav ga povezem z Nokio 6600, wlan dela bp po celi mrezi...uglavnem meni trenutno najboljsi nakup.

Caligula ::

Lej-odvisno za kaj rabis. Glede na to da nimas pojma o dlannikih, verjetno ne rabis prav hard core dlancniskih lastnosti.
Pol si raje kupi Sony Ericsson P900 pametni telefon, ker je vredu zadeva in ima ogromno funkcij pa mas vec stvari v enem tako.

Kr prav za dlancnik kupovat je za nekoga, ki ne rabi prav res vsake funkcije je brezveze.

Jux ::

najprej si ga sposodi za en teden, da sploh vidiš kaj je to dlančnik. Sam sem posedoval že dva (podarjena sicer) in navkljub miljonu funkcij (wifi, bt, itd...) jih nisem uporabljal... Raje si kupi P900, je več ali manj ista stvar samo da je hkrati še dober telefon, predvsem pa ne it v trgovino z 110k sit, ker je to metanje denarja stran.

Torej, najprej testiraj če to sploh rabiš, ker obstaja velika verjetnost da zate dlančnik ne bo imel NOBENE uporabne vrednosti in tistih 110k lahko porabiš za miljon drugih stvari.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Tuhi ::

Živijo!!!
Mene muči bodobno vprašanje. Moj oče si misli nabavit dlančnik, ki bi ga uporabljal za beleženje delovnih ur strojev..... V glavnem rabi ga za vodenje evidence avtoparka. Tu pa tam pa bi zavertel tudi kakšen mp3 ali pogledal kako sliko.Po moje bi bilo to najlažje izvedljivo s Excelom. Mogu bi pa še met IR in razširitveno režo če bi nabail še GPS modul.WI-FI pa je lahko ni pa nujno. Cena bi naj bila nekje do 120-130.000sit.
Kaj priporočate??????
LP

tec ::

120k je way to much za to kar rabis. Poglej asus620 za cca 60k. Ima vse to kar rabis, zraven pa za majhen denar, cca 20k dobis se gps cf kartico. Od sestre moz si je tole nabavil pred 14 dnevi in je kar kewl. Meni je dlancnik sicer grd in prevelik ampak njemu je zato vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
111379 (1055) karantan
»

Katri mobilni telefon/dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
142232 (1904) igor0203
»

Dlancnik

Oddelek: Kaj kupiti
111454 (1296) AntiC
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212183 (1934) PrimozR
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544022 (3459) Gandalfar

Več podobnih tem