» »

Mojstreznik.

Mojstreznik.

Elemen_T ::

Tale post je namenjen predstavitvi in prosim vas, ne oglaševanju.

Page mi gosti server mojstreznik.com. Zaenkrat sem hudo hudo zadovoljen saj imajo zelo široko ponudbo, skratka vse kar piše, vse kar obljubljajo je res. Control panel je super, hitrost je zadovoljiva, cena sploh, ...

Pa si preberite mail ki mi ga je poslal webmaster serverja:
----------------------
Pozdrav,

Smo tik pred nadgradnjo sistemov, tako da bomo vse uporabnike prenesli na nove strežnike.

Nadgradnjo celotnega Data Centra, ki smo jo imeli v načrtu v juliju-avgustu, bomo pričeli izvajati že v juniju. Nadgradili bomo tako povezavo, kot strežnike. Po dosedanjih testiranjih bo povezava med najhitrejšimi v Slo. Vsak virtualni strežnik bo imel vključeno nadzorno ploščo CPanel3, ki je trenutno najboljša tovrstna rešitev na svetovnem tržišču. Vključili bomo tudi možnost poddomen in večih mySQL baz ter še nekaj drugih izboljšav. Nadgradnja bo zelo pripomogla k splošni učinkovitosti in uporabnosti, saj so stari sistemi že malo "stari in utrujeni". Naš cilj je postati vodilni ponudnik spletnega prostora v Sloveniji.

Uporabnike bomo pričeli prenašati 10. junija. Vse strani bodo ves čas delovale nemoteno, prav tako pošta.

O vsem boste podrobneje in pravočasno obveščeni, v naslednjih dneh bomo vsem uporabnikom poslali obvestilo s podrobnim potekom dogajanja.

Tudi ta problem bo s tem odpravljen
---------------

Mislim, da to niso prazne obljube.

Post sem napisal predvsem za informiranje folka ki ne ve kam s pejdzom. Tukaj boste dobil 50mb, php,cgi,sql,pop3, ...za dobrega tisočaka mesečno. Testiral pa sem ze skoraj vse plačljive serverje v Sloveniji, resda slednji ni najhitrejši, je pa najbolj obetaven in kvaliteten, tudi tehnična podpora je odlična, hitra in predvsem kvalitetna, kar je velikokrat zelo pomembno. Priporočam!

Lep pozdrav!

Misak ::

Ojla!
Tudi sam gostujem na tem serverju.
Res je, cene so nizke, ponudba raznovrstna. Nad eno stvarjo sem bil pa se posebej navdusen: na mail ti odgovorijo skoraj v isti uri in to tako podrobno, da smo lahko vsi ki jih karkoli vprasamo posteno zadovoljni. Da ne govorim o GSM stevilki in popustu.
Mogoce je edina nadlezna stvar ta, da je server v tujini (ali se motim?).
Glede control panela ni pripomb (no mogoce bi bilo dobro nekatere stvari pustiti take kot so in jih ne prevajati:)
Se celo glede domene sem se dogovoril tako, da jo placam sele pri tretjem obroku! Mislim, tako se nam prilagajajo, da nam nic ne manjka!
Enostavno dobri so. Sedaj se mi malce mudi, bom napisal se kaj, kar bi bilo lepo povedati.
Lepo da si dal tale post ElemenT, ker sam o tej selitvi nisem vedel se nic (vendar biom tako ali tako dobil mail od njih:)
ElemenT: dobra odlocitev!
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Elemen_T ::

:)
Misak: Kot kaže se server seli v Slovenijo ;)8-)

Uporabnik ::

a si lahko sam dodajaš poddomene? in če ne ali ti jih dodajo brezplačno... oz. karkoli v zvezi z tem me zanima.

na njihovi streni pane piše nič o tem

Misak ::

V bistvu rabis svojo domeno (ce je se nimas ti jo oni registrirajo). poddomene ni mozno imeti, vendar pa se da vse z njimi dogovoriti glede domene (placas lahko tako kot jaz sele pri 3jem obroku, ali pa mogoce tudi kasneje).
Upam da se res server seli v Slovenijo, ce slucajno tujina crkne, da lahko nemotoma deluje stran vsaj v Sloveniji.

Res sem tudi jaz zelo zadovoljen in si nisem mislil, da obstaja kaksna firma, ki bi v taksni meri kot MojStreznik skrbela za uporabnike.
Bravo!
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Yohan del Sud ::

To si je pa vredno zapomnit. :)

element ::

Si bom zapomnu, k bom HP postavlu. :D:D

JurijTurnsek ::

dej mi pojasnite, kak mate paket za dobrega tisočaka? v ponudbi nisem zasledil česa takega...
http://www.slatnaskejta.com

Misak ::

Kdo je pa rekel da dobis za tisocaka? Ce te zanima za tisocaka, poglej na Butale.
Moj Streznik je ql zadeva...se po 2 tednih neplacila me niso izklopili. Seveda sem koncno danes uspel placati (denar dobil:)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

JurijTurnsek ::

mišak: narobe si link napisu...
http://www.slatnaskejta.com

R0K ::

na tule ga maš :
www.butale.com

xRoY ::

Ce se bodo odselili v slovenijo z streznikom bodo pa res super, saj je njihova ponudba enkratna za normalnega uporabnika kot tudi za podjetnika ali webmasterja!!! Res so super, vendar jaz z odzivnimi časi sedaj nisem zadovoljen, drugače pa je support res kul!!!

LP, ROk
Pozdrav, Rok...

[BISI] ::

Casi se spreminjajo... >:D

Mihccc ::

Mojstrežnik je drugače vredu, samo se jim mySQL server totalno skoz usipa... jst kaj takega še nisem vidu ampak par strani danes sploh ne dela, pa je ura že tri popoldne in še vedno niso zrihtali... se pravi rabijo 15 ur, da karkoli uredijo... kaj pa v vmesnem času... se praskaš po glavi in žvižgaš zraven?

Torej, če ne bodo kmalu zrihtali tega, bodo zgubl dosti strank...

milosm ::

Verjemi jih že zgubljajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mojstreznik.com

Oddelek: Omrežja in internet
361715 (954) Ales
»

Najugodnješi webhosting pejđ?

Oddelek: Omrežja in internet
232142 (1809) Primoz
»

web hosting - pay

Oddelek: Omrežja in internet
171518 (1281) UrMaN
»

www gostiteljstvo (na veliko)

Oddelek: Omrežja in internet
212160 (1851) Ales

Zakup prostora na strežniku

Oddelek: Omrežja in internet
161793 (1532) Elemen_T

Več podobnih tem