» »

sata in mup.sys

sata in mup.sys

heft ::

pozdravljeni

lastim plato z via vt8237

ko hocem bootat xpje se mi obesi pri mup.sys,probu sem use v recovery console chkdsk /r in disable mup.sys nc ni pomagalo.Vcasih lahka pridem do menuja kjer delam particije ,vcasih ne.Ponavadi mi frizne pri examinig disk ...ne gre naprej.V raid biosu ne morem uporablati funkcij , lahka samo stisnem ctrl+ e za exit.
aja pa se to ,ko formatiram(kadar sploh lahka)v ntfs, mi formatira disk v sekundi ( ne izberem opcije quick)??!

zdj pa ce ma kdo kako idejo kk s temi sata pizdarijami da bootnem windowse.jst sem brez idej.


LP

Daedalus ::

Če se nalaganje ustavi pri mup.sys ponavadi o pomeni težave z gonilniki za disk kontroler. Daj probaj kako drugo/novejšo verzijo gonilnika za SATA inštalirat...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Keyser Soze ::

Takšne težave sem imel jaz z švoh oz. zanič SATA kablom. Ko sem ga zamenjal, je zadeva delal normalno.

TribesMan ::

Probaj updateat BIOS plate (notri je tud BIOS za SATA), mogoce so kaj posodobili. Najdi nove gonilnike in jih ponudi ob instalaciji winsow (press F6 to specify....)

Via ma ful problemov s tem SATA v SBju... še posebno veliko poroblemov se pojavi ko začneš navijat FSB... pol se pa diski sesuvajo itd...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

heft ::

driverji so kul, bios updejtan

mozno je da je kabl, sam ta isti kabl je kolegu delu normalno!?
ta VIA je zanic + ta SB za sata.
kontroleja posebi nebom kupvau, tak da ce kdo kupi disk WDsata 160GB 8mb keša za 20.000, disk je skoraj nov.

dëych ::

Enkrat sm tut jst to spraševal, poglej pod iskanje. Mogoče boš našel kej pametnga.0:)

Probaj še tule: http://www.tek-tips.com/viewthread.cfm?...

Drgač pa naj bi bil to nek bug pri winxp SP1..:| .

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj bi lahko bilo narobe

Oddelek: Pomoč in nasveti
171898 (1466) rogi2010
»

avgidseh.sys

Oddelek: Pomoč in nasveti
5697 (628) eboycina
»

MUP.sys

Oddelek: Pomoč in nasveti
71224 (1143) beni
»

BIOS Update

Oddelek: Pomoč in nasveti
5868 (747) dronyx
»

windowsxp&mup.sys

Oddelek: Operacijski sistemi
5817 (746) dëych

Več podobnih tem