» »

Proc obremenjen 100%

Proc obremenjen 100%

cj1st ::

Imam konfig: Athlon 1G@1.33G, cca 400MbRam, ASUS7700 GTS 32M, AbitKA7, Win2000. Moti me, da imam pri spilih, kot je Solder of fortune proc obremenjen na 100%, kar je tudi razlog, da se grafika hoce malo zatikat, ne prevec, vendar opazno.Je mogoce problem v Windowsih ali so kaksne druge cake. Driverjev 4 in 1 se nisem instaliral, ker sem imel prej eno stalo in je bil stalno blue screen. Windowsi imajo po defoltu inst.dirx7, nekateri spili pa zahtevajo dirx8.Bom moral za spile instalirat nov sistem ala w98se? Ima kdo se kaksno drugo idejo in ali je normalno da je proc 100% zaseden. Pomoje pri taki konfig. tega ne bi smelo biti.
Lp

Cj

EvilK|NG ::

Ce mas WIN 2000 pol ni cudn sej tm itaq bl tko spili delajo ce mas popravk da sploh delajo!!Dej rukn gor kksne WINME al pa 98 je se boljs po rezultatih!!!
Play your Cards Right !

Binji ::

Zatika?? Meni je na 233MMX delalo "skoraj" normalno! Mel sem zraven se V2
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VASkO ::

haha, driverejev 4in1 se nisem instaliral...

kaj pa ti je? ti so potrebni (vsaj za AGP port gonilnik je nujen), da ta deluje kot treba - s polno hitrostjo. Daj probaj kaki timedemo ali pa 3dmark, bos ze vido o cem govorim. Saj zato pa se ti zatikajo igrice, ker ti AGP port dela ne sploh brez gonilnika (4in1)!!!

Ce namescas DX8, ne rabis menjati sistema, kam pa bi prisli, ce bi to trebalo narediti?

Seveda je procesor 100% zaseden, to je normalno. Dela koker hitro more in ne kolko pac rabis, da bi ti delal s 50%. On dela pune pare.

cj1st ::

Ja zivjo Vasko. Kot sem rekel, sem v prvem poskusu inst.win2000 instaliral tudi 4 in 1, vendar pa sem imel hude probleme blue screen na2. Mislim,da sta se stepli graficna in muzicka. Nato sem prest. glasbeno po slotih in nekako je zadeva ratala stabilna (ob formatiranju in pon. nalaganju win2000, ter prizemljitvi IRQ-ja na dolocen slot). Zato imam kar malo strahu, pri ponovni instalaciji le teh, ampak jih bom nalozil. Ce bodo spet problemi pa....

freejack ::

Oh,..nikar tako ne kritizirati Win2k,.. definitivno so boljši od Win98 tut SE,..sam je pa težko, če ne veš kaj delat,..Sem 100% da se da naštimat zadevo, sam bi pa res blo treba mal pogledat kk pa kaj,..ob kakem patchu (, da ne omenjam 4in1) bi mogla pa igra, kot je SOF letet ka čarovnica na globinskem sesalcu...Jst sn mel prej 500MHz AMDja 128Mb Rama, pa TnT2, pa je igra delala čisto lepo,..(pač nisem igral na optimalnih resolucijah, nastavitvah, ipd.)...Ob tvoji sedajšnji konfiguraciji (na moji sedajšnji dela izvrstno,..kaj pa pričakuješ od 350 kmh strojne opreme) bi mogla delat brez vsakeršnega "štekanja,..zatikanja,..ipd.."..Dej,..probaj še 1x 4in1,..al pa kak drug solution,..karkol,..garantiram,..win2k niso tko slabi,..kot folk govori,..odkar jih imam,..win98 sepogledam ne,..vse dela hitrejš,..še celo pri internet povezavi se pozna... za kvaliteto se splača mal pretrpet (celo par framevom v igrah,..če se že kje pojavijo):D

luni ::

cj1st na zalost si bil baksuz in si instaliral ravno 4in1, ki so imeli problme z win2k... jaz ti priporocam, da si dolpotegnes 4.30 verzijo, se enrkat na sveze instaliras win2k, potem takoj za instalacijo se 4in1 in sele potem vse ostale gonilnike, na koncu pa preko ruknes se dx8

se bo splacalo, verjemi...
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
606284 (5178) LordWorm
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191494 (1092) destiny
»

SB live value

Oddelek: Strojna oprema
131353 (1078) jamiroq
»

VIA 4-1

Oddelek: Pomoč in nasveti
141386 (1163) JLP
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251436 (1175) MaD_Mavr0

Več podobnih tem