» »

clipboard

clipboard

mmisv ::

dejte mi povedat katere programe uporablate (če jih) za nadomestek odložišča. rabu bi za screenshote
Čist trivialna stvar...

Slide ::

Dowolj je če v špilu prtisneš PrintScreen in ti sam vrže sliko v Clipboard. Pol greš pa v en grafični program in sliko prlimaš in shraneš. Jz uporabljam PrintScreen in PaintBrush in dela OK.

Slide
forever 200 MPH ...

mangaldar ::

HyperSnap DX, je dober, ma malo morje opcji.
http://www.hyperionics.com/

ABX ::

Print Scrn --> Paintbrush --> ACDSee za JPG format.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mmisv ::

ne, tist standarden postopek mi ni všeč. zdej bom sprobu ta hypersnap pa da vidmo...
Čist trivialna stvar...

[t502] ::

normalni print screen ne dela v D3D igrah in glide spilih. Dobis ven eno crno sliko. Hypersnap je odlicen! lahko zajame slike iz D3D,DirectX,DVD,Glide itd. pa se auto save opcijo ima.

Zelo priporocam :D .

[t502]

Cokolesnik ::

Po skoraj 2 letih tole osvežujem... :)

Malo sem pobrskal po spletu in na osnovi Monitorjevega članka poskusil program ClipMate. Zadeva je res priročna, saj sem lahko svoje odložišče (clipboard) spremenil v nekaj podobnega, kot ima poštni program shranjena e-sporočila. To olajša priklic podatkov, ki so enkrat že bili posredovani v Odložišče (tudi če je to bilo pred dnevom, tednom itd.). Seveda so tu še nastavitve za pravilo, kdaj naj sprazni tudi svoje skladišče.

In seveda mi je bila skozi leta uporabe klasičnega odložišča nemalokrat muka, ko sem kopiral/prilepil prvi odstavek nekega besedila v nek drug dokument, kasneje drugega, čez nekaj minut pa sem spet želel prilepiti prvega, a ga je bilo potrebno spet označiti/kopirati, saj je v klasičnem odložiču naenkrat lahko le en element.

ClipMate si mimogrede zapomni tudi kopiranje/lepljenje slik, datotek in vsega, kar pač spravljamo v Odložišče.

Avtor Monitorjevega članka ima prav pri komentarju programa: Vse, kar ste kdaj želeli od odložišča in še veliko več. Včasih celo preveč. :))
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simple Printscreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
151768 (1338) Excalibrus
»

Odkrita nova Flash ranljivost, ki ugrabi odložišče (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
538975 (4780) r0b3rt
»

Kako naredim Screenshot?

Oddelek: Pomoč in nasveti
185001 (4534) R33D3M33R
»

Kako pretvorit datoteko *.prn v *.doc?

Oddelek: Pomoč in nasveti
132635 (2431) Zzzzzzz
»

Kako v excelu shraniti kot sliko?

Oddelek: Programska oprema
262342 (2041) Slavček

Več podobnih tem