» »

Karting (gokard)...

Karting (gokard)...

BlackHole ::

Kje na štajerskem je možno najeti dirkalnike za določen čas in se prepustit adrenalinu? Kje je najboljše, najbolj ugodno? Videl sem stran od kartinga v Štorah pri Celju, slišal sem tudi, da imajo v MB pri Taboru, to je pa tudi vse.

jRk0 ::

V Hajdosah pri ptuju si lahko sposodis ob vikendih, lahko kdaj kako dirko vdarimo, jaz se v bistvu nikol nisem vozil karta:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Brilko ::

Enkrat nas je šlo 5 frendov v Štore, kak noro je to ej. Vsak smo šli 4 vožnje. Pa kao statistiko rpeko neta vodijo, vglavnem majo kr ql.

Sam da naslednja dva dni sem mel levi in desni bok ter del hrbta čist rdeča in boleča, ampak filing je taprav.

DjTonic ::

Jaz sem bil že v Štorah in je kr vredu vožnja tam, ednino karti so neudobni in imaš po vožnji par modric. Ampak se da potrpet. Pač greš vsak teden ali pa na 14 dni :D

Caligula ::

Kake so cene?

speed machine ::

Sam da naslednja dva dni sem mel levi in desni bok ter del hrbta čist rdeča in boleča


Nisi bil edini.:D
//

DjTonic ::

Kake so cene?

1400 SIT za 10 minut vožnje. Vse skupaj me na vožnjo potem pride malo manj kot 3k (Še bencin pa cestnina).

Brilko ::

Če kupiš 10 voženj, plačaš sam 1200 na 10 minut. No mi smo jih bzel 20 :D . Ampak res sem mel ornk modrice, rdečice, ampak čez 3 dni se ni več poznal. No, če si bolj suh te še potem bolj boli, ker kr ornk ruka. ;)

Hint: eni karti so hitrejši od drugih, čeprav naj enbi bli... :D

Bob Rock ::

ka pa ce gres vsak dan, dobis ono trdo kozo po bokih tak ko na podplatu? :D :D

speed machine ::

Ja to boš pa mogu sam poskusit. Pol pa nam po enem mesecu povej kako je bilo. Samo da ti še enkrat brilko-a citiram.

Ampak res sem mel ornk modrice, rdečice, ampak čez 3 dni se ni več poznal. No, če si bolj suh te še potem bolj boli, ker kr ornk ruka.


Feeling lucky?:D
//


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo Galaxy S5 predstavljen v Barceloni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8319207 (15027) MrStein
»

Odločil sm se da vam rešim življenje!

Oddelek: Loža
4611647 (9601) guest #44
»

nimam interneta in ne tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
12989 (715) matej26
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779746 (5832) mastah
»

vratolomne bolečine zarad opeklin {sončnih} HELP ME!

Oddelek: Loža
71485 (1390) barbarpapa1

Več podobnih tem