» »

Kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki jim je že potekla uporaba???

Kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki jim je že potekla uporaba???

xxx-man ::

Pozdravljeni!

Zanima me kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki so bili instalirani vendar jim je že potekla dovoljena uporaba (večina ima uporabo 30 dni, pol se zaklenejo).
Namreč pred kakim mesecom sem instaliral program, ki ga nisem uspel uporabiti (vmes seh šel na dopust), sedaj pa mu je pretekla preiskusna uporaba in se je zaklenil.
Preiskusil ga še nisem, zato ga nebi rad kupil, kajti ne vem če mi bo usterezal.
Vem da obstaja neka mapa kjer se shranjujejo tile podatki in če jih pobrišeš in ponovno naložiš program, ponovno laufa.
Sicer lahko formatiraš disk, vendar je s tem preveč dela in mimogrede lahko izgubiš kak podatek.

Zato Vas prosim, če mi lahko poveste kako bi izbrisal tele podatke( o preiskusnem programu) in kje se nahaja tale mapa!

Hvala v napre in lep pozdrav,
xxx-man

BigWhale ::

Kje si bil pa na dopustu?

Keyser Soze ::

>:D He, he. Fishy.

P.S.:Je pa res, da mi še danes ni jasen demo od Nerota. Hoče met registracijsko kodo? Brez pa noče delat. Pa tak demo, al trial, al kaj je že.:\

P.P.S.: Boljši izgovor bi bil, da si napačno nastavil datum ob inštalaciji Winsov in si to opazil šele po namestitvi triala.:D
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Hair ::

Meni je Nero (6) delal 30 dni, potem pa zahteval registracijsko kodo.
Po formatiranju računalnika ga še enkrat naložim in kaj zahteva - registracijsko! WTF!?8-O A se to v bios shran al kva?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

jype ::

Glede na to da Nero pri Mlacomu stane 2 jurja bi ga na vasem mestu sel kupit.

Highlag ::

Mislim, da so ti odgovorili že tule:

Zaklenjeno

Če ti še kaj ni jasno preberi Pravila.
Never trust a computer you can't throw out a window

Keyser Soze ::

Mah, sej tle se gre za princip. Nerota že imam in mi ga ni treba kupovat.

samo interesantno mi je bilo vedno(no ja, pri verzijah, ki niso omogočale nadgradnje starega Nerota), daš e tiste demo verzije nisi mogel zalaufat, ker ti je vedno bleknu nekaj v stilu, da ti je licenca potekla, preizkusna doba potekla ali da nimaš prave serijske. Se ne spomnim.

Kje je bil catch mi še zdaj ni popolnoma jasno?? Zakaj potem demo verzija?

P.s.: Upam da razumeš kaj hočem vprašat, čeprav sem OffTopic.
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Taxi izkušnje

Oddelek: Na cesti
274102 (2526) MrStein
»

password recovery

Oddelek: Programska oprema
262038 (734) Veron
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711302 (8665) frikihamster
»

Kateri program za upravljanje z particijami

Oddelek: Programska oprema
16960 (800) sash
»

style xp

Oddelek: Programska oprema
6955 (906) M4TECH

Več podobnih tem