» »

Homemade mouse pad?

Homemade mouse pad?

SonGoku ::

Lep pozdrav najprej!

Zanima me, če je že kdo od vas poskušal sam narediti podlogo za miško -> torej doma. Jaz sem svojo naredil iz teflonske posode (velike, oglate) in miška zelo lepo drsi po podlagi. Skrbi me le,da se bo teflonska prevleka prehitro odstranila. Morda kdo od vas ve, če obstaja kašen teflonski sprej ali kaj podobnega. Ali pa preprosto povejte vaše ideje kako narediti dobro podlogo za miško (pa ne o papirju in podobnih rečeh;) )

lp:D :D 8-O

smilyxx ::

Evo sem glih zasledil na Metku Mods: Klik! To maš sprej k ti predmet obleče z ene sorte gumo, da ne bo drselo.
Save water.
drink beer.

SonGoku ::

Finta je v tem, da more čim bolj drset:D :D :D

lp

QuickShot ::

Tole je sprej za boljše drsenje:)

smilyxx ::

Finta je tut v tem, da ma podloga dobr oprijem na mizi.
Save water.
drink beer.

SodVina ::

a kdo ve, kje se dobi podloge, ki so plastificirane, pa imajo spodnji del tak iz ene gume, da ne drsi, da se kar prilepi na podlago. Take podloge so vecinoma vse reklamne, v trgovini jih pa se nisem videl.

m.i.h.a. ::

Mogoče kdo ve kje dobiti "kerok" (tole dvomim, da je prav napisano, ampak izgovorjava je taka). Stvar je navadna umetna masa, katera se uporablja za kuhinjske pulte in je v večih barvah in bi bilo za podlogo optične miške idealno, ker je imajo nekatere plošče veliko zrnc. Je pa tudi stvar simpl za obdelavo, rabiš le navadno ročno žago, recimo za železo in brusni papir različnih granulacij. Ampak, kot sem že napisal ne vem kje dobiti "kerok" (mogoče ve Eddy).

mare_ ::

www.kolpa.si :)) prav se pa napiše kerrock ;) btw, imam miško iz kerrocka :)) čeprav nevem no, če bi bil ravno najboljši za podlogo (imam dost izkušenj z njim -> miška, kopalnica, kuhinja, ograja... ma kar češ imamo iz kerrocka :>)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

Spajky ::

SonGoku, pejd na mojo stran pod komp/modifik., ideja tam!8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658623 (6238) Sc0ut
»

najboljša podloga za Razer Copperhead 2000dpi

Oddelek: Kaj kupiti
61259 (1054) matjash
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614229 (3138) strictom
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

kero podlogo za misko

Oddelek: Kaj kupiti
181850 (1538) Macketina

Več podobnih tem