» »

Koliko antifriza?

Koliko antifriza?

Karaya 52 ::

Koliko ga je potrebno dati v vodno hlajenje oz. zakaj ga je sploh potrebno imeti. Jaz sem dal neki koncentrat antifriza z H2O v razmerju 1:1, pa mislim da je to preveč ker je antifriz bolj viskozen, barva pa je taka kot kis.

OwcA ::

Dokler služi le kot sredstvo za preprečevanje korozije in ubijalec malih zelenih, je kakšnih 10 %, ali kvečemu 20 % čisto dovolj. Ostalo pa destilirana voda seve.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Floyd ::

Na Cool-Pc sem si nabavil barvilo za tekočino "Cooltek Extreme Blue, UV aktivna modra tekočina"
Na začetku sem bil zelo zadovoljen. Potem pa (čez 4 mesece) so se mi pa cevi obarvale rjavo. Mislim da so to alge a kaj več kot rjavo baevo cevi se ne vidi. Cevi so se obarvale medtem ko me ni bilo doma (3 tedne) in PC med tem časom ni delal. Na Cool-Pcju so mi zagotovili da alge s to tekočino ne bojo nastale. Mešal sem pa seveda z destilirano vodo. A kdo ve kako naj to očistim ali je edina možnost menjava cevi? Kaj pa potem za naprej, ko bom to nekako očistil kaj naj dam not da alge zagotovo ne bojo zrasle in da bo voda modre barve.
P.S. tiste modre tekočine mi je še ostalo.

L.P.
Če posilstvo je neizbežno, lezi in uživaj! KONFUCIJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri vodnem hlajenju - radiator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
313082 (2791) TOP
»

ciscenje vodnega hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322157 (1539) mykeos
»

Voda + ??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171896 (1461) Gajba
»

Hladilna tekočina (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
647568 (6725) VASkO
»

VODNO - LEP IZGLED

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322856 (2247) burek8

Več podobnih tem