» »

Košarka : Liga kolinska in NBA končnica

Košarka : Liga kolinska in NBA končnica

R0K ::

A kej spremljate ? Krka nima sploh nobenih šans ! Zaostajajo za 10 pik pol se pa kr predajo, spljoh nimajo volje !

drgač za koga navijate ? Jst za krko
-----------------------------------------------------
NBA - lejkersim kre ful dober in bodo ziher prvaki !
  • spremenil: R0K ()

Freak ::

Olimpija je najboljša, krka nima za burek!:D

R0K ::

čist nč niso slabši ob olimpije !

misko ::

za olimpijo
ja haloooo
za koga pa naj bi:D

teac ::

Jaz pa sem za Maribor!?!?:\ (hehe...).
Ne, ne navijam za nobenega (mi je čisto vseeno kdo zmaga)!!!

Freak ::

sej se je v Evropskih pokalih pokazal kdo je boljši! Olimpija je najboljša!

boha ::

krka ima solidno moštvo, ki je motivirano za igro samo kadar igrajo proti olimpiji, pa še to ne več (poglejte samo kaj so delali v suproligi). kdor reče, da niso nič slabši od olimpije, ne gleda basketa velik...

nba: upam da bo philadelphia v finalu, sicer so pa lakersi letos res nepremagljivi... zdele je live [lakers - sa] na dsfu (23.30).

faca9 ::

Obe moštvi sta odlični, z zelo dobrimi igralci, vendar je Olimpija nekoliko bolj natrenirana...
To je tudi glavni vzrok da bo na koncu slavila...

Freak ::

krko držita pokonc samo cortney in davis!

Morpheus ::

...ki jih pa glej ga zlomka, nasledn let najbrš nebo več pr Krki, k sploh nimajo tm kej delat k sta oba za eno klaso bolša od kergakol igralca tm... Drgač pa, Lakersi so v playoffu brez poraza, Spurse so premagal 4:0 in preprosto ni druge možnosti kt da bojo prvaki!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Boogy ::

Olimpija valda da kicks ass, sam skoda je mal Kotnika, da se je glih zdej polomu, preden bi lohka mel poslovilno tekmo.
Drgac pa v NBA, itak da bojo Lakersi prvaki. Philadelphija bo itak zdejle zgubila proti Milwakeeju zato kr je Iverson poskodovan, uni peki pa nimajo nobenga pametenga centra k bi lohka Shaqa ustavu, tko da Lakersi & Olimpija.

R0K ::

ma lejkersi bodo letos pršli do naslova brez poraza !

DrSergioDJ ::

Jap, Lakersi bodo ''pometli'' do naslova ( momigrede: to ni uspelo še nobeni ekipi dosedaj ), ker tudi če naletijo na Philo ( pa ne bojo, ker jih bo trio Cassel-Robinson-Allen iz Bucksov zmlel ), Phila nima šans, ker leni in NEokretni Mutombo nima za burek proti Shaqu. Pravtako tudi Bucksi nimajo ravno dobrih centrov ( Ervin ''Tragic Johnson ni ravno prva klasa, tudi drugi center, ostale 'legende' kot so Joel Przybilla, Jason Caffey ali Mark Pope, ki pravtako igrajo na pozicijah center/krilni center, pa sploh nimajo za burek :D ). Torej, Olimpija z 3:0 ter L.A.Lakersi z 15:0 ( celoten playoff )
...

R0K ::

ma zdey nisu zgobl že enih 20-25 tekem !

drgač a kdo gleda nba v petek na hrvaški 3 ?

freejack ::

Prosim,..ne mi sam omenjat kake Krke, še posebej pa v Suproligi,.. Ja, se vidi kaj je naredla NČ,..če bi pa v taki skupini igrala, ko je pa Olimpija v Euro,..pa verjetn še ene točke ne bi dala...prosim vas lepo,..vi pa vaša Krka,.. OLIMPIJA RULA..Kar se pa NBA tiče,..bodo pa itaq Lakersi zmagali,..naj se vidi, kdo je najboljši ,..:D

R0K ::

LEJKERSI so zakon !!! sixersi niso mel za burek ....

OZZY ::

Vsaka čast lejkersom. Upam, da bo tud naslednje leto tako. Trenutno majo najboljšo ekipo in to se je videlo.
Go with the flow.

frudi ::

jaz bi bolj rekel vsaka čast Sixersom, da so se upirali tolko dobro kot so se!
navsezadnje so bli praktično vsi igralci poškodovani, samo Iverson je mel menda 4 poškodbe. da niti ne omenjamo, da so igrali od polfinala konference non-stop vsaki drugi, tretji dan. utrujenost se je pač poznala, predvsem zadnji dve tekmi...
sicer pa so Lakersi vendarle zasluženo in pričakovano osvojili naslov; končnico so res odigrali izvrstno. ampak če Philadelphia ne bi imela toliko težav, bi finale po moje bil povsem odprt.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

OZZY ::

Ja to pa sploh. Dobro so se upirali. Predvsem so pa poskrbel za šok, ko so prvo zmagal.:))
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197158 (94467) Samael
»

union olimpija:žalgiris prenos tekme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12010852 (8953) primozzzz
»

NBA

Oddelek: Loža
131096 (956) segi
»

NBA

Oddelek: Loža
21937 (838) Morpheus

Več podobnih tem