» »

Morgani

Morgani

burekar ::

Ste prebral novice??? To bo pa veselo. Dvoprocesorski sistem in to 2 AMD-jeva Durona. Kolk pa kej mislite, da bo stal vse skupi(več kot 50 000 bo sigurn). Komentarje prosim(kolk bo to hiter v primerjavi z dvema p3-jema...)

Luka Percic ::

Če bo fervenca enaka, bo dual duron vsaj tolko (če ne še bolj) močan kot dual pentium3. Cena bo sigurno čez 50Ksit (matična plošča 50Ksit+ 2x procesor 25Ksit= 50+50=100Ksit). Ta cena je le moje mnenje, vendar je možno (zelo verjetno) da bodo cene še nižje zaradi konkurence (beri: Intel se vrača!), tako da je ceno 50K sit morda realna (upam).

VASkO ::

si pa sfalil glede cene maticne plate. Te plate z 760MP cipovjem naj bi stale od 900$ naprej, ker za vsaki northbridge (na plati sta dva) potrebuje svojo vezje, kar je pa dvakrat vec slojev v vezju kot na danasnjih platah.

Eh pisuka, forum na www.overclockers.com.au so zacasno zaprli, tam je tekla debata o teh stvareh

luni ::

vasko tyanka stane 500 cukov, tako da dvomim da bodo vse stale 900... sploh pa pride VIIno dvoprocesorsko cipovje, ki bo itak se enkrat cenejse, kot AMDjevo, tako da se po moje ni bat za nizke cene
Artificial Intelligentia

zizi ::

Kot verjetn vsi upam da ma luni prav.:D:D:D
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

VASkO ::

ja, sem se malo prenaglil, ce pa bo VIIno enkrat cenejse, bo pomoje tudi enkrat pocasnejse ali pa bo imelo porodne tezave, kot KT266


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD splavil Socket F

Oddelek: Novice / Procesorji
344362 (2836) Pyr0Beast
»

Nvidia in nova vezna čipovja

Oddelek: Novice / Grafične kartice
123083 (2630) kuglvinkl
»

Čim manjše oz. Mini mini. Od celih ohišij do komponent

Oddelek: Kaj kupiti
401979 (1489) Big_Al
»

Dva procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
61272 (1154) dr.J
»

DDR zmaguje!!!!!!!!!!!

Oddelek: Strojna oprema
261773 (1393) hatch

Več podobnih tem