» »

Eno ISDN vprašanje

Eno ISDN vprašanje

crusader ::

Kaj bi mi ker mogoče znal povedat, kako urihtat ,da se ena linija po potrebi avtomatsko odklopi.Se pravi, če sem jaz na netu z 128 kbps in nekdo pokliče na mojo tel številko, da se mi ena linija izklopi.Thx

zdravc ::

ce imas telekomov ISDN paket z modemom Pro TA ne bo slo. tudi sam sem poskusal in pri telekomu dobil pojasnilo da bi naj to slo samo na analognih portih modema nikakor pa ne s digitalnim telefonom, ki je direktno priklopljen na ISDN. jaz sem to resil tako, da sem nastavil vklop druge linije samo pri mocnem prometu, kot je to download. ko se to konca se takoj druga linija izklopi.

crusader ::

Jah jst imam tisti siemensov paket (se mi zdi da je 10).Tudi na tisti način sm že probal, kot si ti napisal ampak me vseeno zanima če se da z izklopom linije pri klicu

SkIDiver ::

Mene pa zanima kaj vas mot če uporablate 2 linije. Sej je vendar večji prenos.

zdravc ::

problem je v tem, da te nihce ne more poklicat, ce sta oba kanala zasedena, klicatel ba dobi signal zasedeno

A.L.T. ::

em, men je tut problem to da je 1x drazje pol vseskup :D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

glavic ::

vem, da je isdn tema, sam kako pa naredis da se izklop povezava na net ce mas analogen dostop ?
Musselli bizi

diso ::

rešitev je taka: kupiš si asuscom pci isdn modem in ga skonfiguriraš tako do ti po potrebi vklaplja ali izklaplja eno linijo. za več pojasnil piši na mail

charli ::

Tudi jaz imam desetko s Siemensovo centralo pa nikakor ne morem vklopit obeh kanalov , da bi imel 128 prenosa !
Pa tudi za Win2000 ni gonilnikov--kriza

A se komu kaj zdi kaj narediti ?:))

Charli

||_^_|| ::

jst mam Pro TA, pa sm to zelo elegantno rešu, na modem sm vezu 2 analogna telefona (usaka linija po edn) in še komu zapaše me klicat mi tel. zvoni. Simpl es det.

crusader ::

Charli: siemens še nima podpore za 2 kanala na računalu

tempo ::

Men so Telekomovci obljubili, da bo na jesen Simens izdal vse popravke in dodatke, tudi 128 kb/s za njihovo centralo-paket 10. Samo telekom je ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobit spodobne VoIP telefone z Ethernet vmesnikom ( za T-2 rabim)

Oddelek: Omrežja in internet
203178 (2296) netko
»

ISDN

Oddelek: Omrežja in internet
321679 (1196) Hux
»

ISDN hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
251847 (1297) Bane_
»

Ali SIOL slepari ?

Oddelek: Omrežja in internet
181285 (960) eiht
»

TELEKOM ZAČEL TRŽIT <b>ADSL</b> (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
595480 (3930) Opkow

Več podobnih tem