» »

Diode v tipkovnici...

Diode v tipkovnici...

c0dehunter ::

No, videl sem naslednjo sliko: tole tipkovnico ima Woops. Odločil sm se, da bom tut js dal eno diodo v tipkovnco. Pa me zanima, če je kje na netu kakšen članek o tem... lahko tudi angleški :))

c0dehunter ::

Sicer mam pa čist isto tipkovnico :)

xstyl ::

mene tud zanima, ce se da kak to nardit!!! Sam bi rad predelal mojo staro tipkovnico (ki je cist navadna) in ne moje Logitechove Internet Navigator SE. Zanima me kak se (ce se da) prebarva tipkovnico. Za crke mi je itq vseeno, ker tak vem na pamet ki je kera. Samo prebarvat me zanima kak se

Thomas ::

Hja, jest mislim, da bi tipkovnica se mrala šajnati v odvisnosti od tega, katere tipke so kako aktivne. In to tako, da na Alt in na F4 naprimer, gorita (tudi) dve rdečkasti lučki. Tako vemo, da kombinacija Alt-F4 nekaj je. Ko ima F4 še kakšno drugo funkcijo, je na njej prižgana še naprimer zelena. Pa še cyan ... itd.

Tako pa večina ne ve, da lahko ko to bere, pritisne na F11, pa se bo nekaj zgodilo. Tako bi vedno imeli vso informacijo o tem, katere akcije so sploh možne (v aktivnem oknu).

To bi me Linuxaši (ali Billy) impresionirali, če bi naredili tak dodatek v OSu.

:)

Pa še mam ideje! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gizmo_X ::

Kaj pa moja (neumna:( ) ideja:

Navadna tipkovnica za slabih 1000 SIT. Nekaj čez 100 (poceni) LED-ic (za vsako tipko posebaj), ter mogoče še nekaj čez 100 kondenzatorjev.

Predračun prosim?:\ :D

Ideja je torej sledeča: Ob vsakem pritisku na tipko bi LED-ica zasvetila, zaradi kondenzatorja pa bi še malo pomedlela za sekundo (ne bi takoj po spustitvi tipke nehala svetiti). LED-ice bi bile kar nekako na stikih tipke, čeprav ne vem točno kako in kje.:\ Me pa skrbi teža take tipkovnice (zaradi več kot 100 kondenzatorjev8-O - pa čeprav mini kondenzatorjev?:\ ) in cena tipkovnice.:\

Predračun prosim?:D

c0dehunter ::

Tole je pa v čisto drugo smer speljano! ;((
Mene zanima, če je na netu kakšen ČLANEK o vstavljanju diode v tipkovnico. Med tipke bi dal sam eno diodo in ne sto diod :\ . Poglejte se sliko v prvem postu.

ATI ::

Am jst bi tud zaprosu za ksn takle članek k mam tud jst tako tipkovnico in bi rad tkole naredu kokr je woops (who the fuck is woops)?:D

mare_ ::

c0dehunter ::

Hmmm.... če še kdo ve za kakšen članek, naj napiše naslov... Lahko je kakršenkoli članek o modificiranju miši in tipkovnice... ampak ne dajat te članke iz slo-tech.com, icevulcano.com, modding.com ker sm že vse prebral :D

Mamaplata ::

http://metku.net/index.html?sect=view&n...
Poizkusi tole.Sem naredil isto s tem ,da sem dal 2 rdeči in dve zeleni LEDici in v tipkah nisem naredil lukenj, pa kar lepo izpade.

Zgodovina sprememb…

Sycroft ::

tudi jaz posedujem tipkovnico iz prvega posta (vendar brez luck). malo bom zasel, ampak, tisti ki imate to tipkovnico, a se da kako dopovedat tipkovnici da nej prziga unga vizard gumba, ki potem onemogoci F tipke, vsakokrat ko se restarta? je to mogoce?8-O

ATI ::

Sycroft-mislm da se ne da tega dopovedat tipkovnici, tko da bos pr vsakem zagonu lepo vedno znova prtisnt tist gumb čeprov verjamem da te lih tok jezi k mene, samo nimas kj.....;((

Sycroft ::

mam pa se eno idejo... kaj pa ce bi tist gumb bypassu... nekak tko da bi biu stalno sklenjen..? al pa kej podobnga? kaksna ideja kdo?

woops ::

nek znanec mi je omenu da pišete o moji tipkovnci tu ;) pa sm si bol na hitr pogledu ker se mi mudi zaradi dela.

Če kogarkol kaj zanima o tem mi lahko o tem piše po mailu, ircu ali kjerkol drugje kjer me najde ;)

več slik je na: http://www.bx-team.org/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A koga motijo različne oblike nekaterih tipk?

Oddelek: Strojna oprema
282946 (1950) Ribič
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16048070 (42680) LordPero
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556841 (5621) Jan987
»

Tipkovnica Optimus s spremenljivim prikazom tipk

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
374170 (3167) NorK

Več podobnih tem