» »

Dijagnostična orodja za ASUS plate...

Dijagnostična orodja za ASUS plate...

RacaClone ::

Jest pa iščem kaka dijagnostična orodja za ASUS plate za ogotavlat če je kekšna hardvernapaka pa neč ne najdem. A kdo ve kje to dobit pa če obstaja pa karkoli??? :\

Trinitron ::

Kaj ko bi najprej pregledu grafično kartico, glede na tole temo? Verjetno je problem v tem... O diagnostičnih orodjih za Asus plato ti bo pa kdo druk znal kej več povedat...

RacaClone ::

jest sm ljudi prašu, če kdo pozna kako diagnostično orodje za hardwer pregledat in kaj zdej hočeš??? ;((

Trinitron ::

Hočem ti pomagat do najhitrejše poti k rešitvi, da se ne boš po nepotrebnem matru s stvarmi, ki so verjetno vredu.

RacaClone ::

Moja GeForce-ica je čist v redu, če ti pa kej ni prov mi pa drugo kupi :P

SSH ::

Powej ti nam raje kaj ti ne štima, pa ti bomo probali tak pomagat.

RacaClone ::

nekako se mi windowsi pred login screenom zreseternejo vsakič, tudi na novo installani in Anye pravi, da je moja grafična kartica zanič, jaz pa pravim, da je v redu pa da ni napaka v tem...

a obstajajo kako orodja, ki kartico testirajo?

SSH ::

Kaj maš slučajno overclockano mašino? Če maš spusti malo clockpa probaj če ti te vredu dela, pa če mašmožnost, daj probaj s kakofrendovo grafo, delaj je par min. Ko uspeš vklopit pc probaj kaki benchmark zagnat, če ti bo šlo do konca potem ne wem v čem je težava.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

servis avtomobila - upravičenje porabe časa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10810090 (7546) Mato989
»

MBR (master boot record) težava

Oddelek: Operacijski sistemi
112325 (2202) Icematxyz
»

Diagnosticno orodje za graficno kartico

Oddelek: Strojna oprema
7710 (581) SimplTech
»

GF2MX400 problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
7880 (766) grex

Več podobnih tem