» »

Notepad "kaput" !

Notepad "kaput" !

garg ::

Ej neki sem čaral in zbrisal Notepad :D oz. ko želim odpreti nekaj kar se ponavadi odpre z notepadom pokaže, da ne najde fajla.
Kako ga namestim ponovno?

garg ::

A se da tole popraviti?
A lahko namestim s Cd roma windows?

Sambrosa ::

imaš wins xp ali millenium dej na obnovitev sistem mogoče pomaga. drugače pa samo povoz tastare winse

Spajky ::

Verjetno bi blo zadost ga samo skopirat iz enih drugih Winsev na isto mesto ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

garg ::

sem že inštaliral vse na novo pa me vseeno zanima kako se skopira iz "nekih drugig winsov" notepad ali karkoli drugega, ki izgine neznano kam...:D

Trinitron ::

Skopiraš ga iz tam kjer je pri tebi izginil in je pri drugih winsih še je, tja kjer je pred časom bil pa je izginil:D

RacaClone ::

jest pa nebi joku če bi mi notepad zginu, k itak obstaja full podobnih boljših editorjev: emacs, vim, ultraedit, textpad, k so 100x boljši k še sintaxo farbajo pa 100x dodatnih funkcij majo :P

lp :D

Trinitron ::

Raca, človek je vprašu kako bi popavu notepad, ne kaj lahko namesti poleg njega. Sploh pa je zdej problem že rešen...:D

RacaClone ::

jest imam pravico do svojega mnenja in človeku povem, da obstajajo tut drigu plain-text-editorji k so boljši od notepada, in kaj ti ni prov???

garg ::

Gremo se tepst! :D

Ej hvala vsem. Počasi se bom naučil vse...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Evropejcem Windows brez IE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12310118 (7807) Poldi112
»

Programi za izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
4712673 (11866) Ziga Dolhar
»

This means WAR! Windows Commander vs. Windows Explorer

Oddelek: Programska oprema
412154 (1619) TheHijacker
»

FrontPage 2000 vprasanje

Oddelek: Programiranje
291553 (1297) cahahopie

Več podobnih tem