» »

Centrino prenosnik zaspi in se več ne zbudi.

Centrino prenosnik zaspi in se več ne zbudi.

Piranha ::

Skratka problem je tak...

Imam prenosnik Centrino Pentium M 1600, viking RAM 512, Toshiba 60 GB, itd...

Problem nastane, ko dam računalnik spančkat (standby) in ga nato spet prikličem iz spanja... zmrzne, sploh se ne prižge več oziroma se ne odziva več. Ostane mi samo da potegnem ven baterijo. Nato ga spet zaženem in če mam srečo pridem v Windows XP vendar pogosteje kar ostane na zagonskem zaslonu in se več ne odziva.

V čem je finta?

Jaz osebno sumim na gonilnike.

SodVina ::

Mogoce ga je pa napadel kaksen "kolovrat worm" in bi ga moral malo pregledati s "prince antivirusom":D Oprosti, nisem si mogel pomagati. Ce imas winXP, a si namestil sp1?

Piranha ::

Mam Windows, ki ima SP1 že kar vgrajen, pa vse popravke, ki so možni sem dal gor. Pa en cajt je delalo v redu, pol pa samo na enkrat začel nekaj sabotirat. Na faksu sem malo eksperimentiral z Wirelessom in od tistega dne ga nekaj j***. Vendar tudi nisem prepričan, da je v tem štos, ker tisti dan je delal vse v redu, pol naslednji dan pa mu nekaj ni več pasalo.

matter ::

Pri men se tut na centrinu ne zbudi če kej prtisnem če ga js zaslepam (ne da ga zaprem), ampak sm pogruntu da samo prtisnem gumb za on/off in se zbudi.
Probi to če še nisi.

Piranha ::

@matter:

Ne, žal, ni to.

Hvala vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ekran na prenosniku razbit - kako naštimati sliko na drugemu LCD_ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
482462 (1923) Pyr0Beast
»

problem vklopa wireless kartice

Oddelek: Omrežja in internet
151808 (1580) noteadmin
»

Računalnik crknu po testiranju s Primo 95 NUJNA POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
171485 (1189) Bager167
»

a bo treba grafo zamenat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191302 (889) Scorpia
»

Idealna ženska ......

Oddelek: Loža
461813 (1276) jeti

Več podobnih tem