» »

nakup tipkovnice

nakup tipkovnice

NemecRok ::

Zdravo!

V kratkem nameravam kupiti eno mal bolšo tipkovnico za katero sm pripravljen odšteti okol 15.000sit. Tipkovnica je lahko s kablom, ne optična kr je en rabm.

Rad bi da bi bla čim bl uporabna in da bi mela velik funkcij ter lep izgled
Mal sm že gledu po netu in se ustavu pri Logitech internet navigator in se mi zdi kr ql...ampak sigurn obstaja še kakšna bolša za ta denar k sm ga pripravlen odštet in mogoč kdo iz med vas ve ktera bi bla to :)

LP
Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

Flash2000 ::

no jest sem si pred kratkim nabavu tole tipkovnico... Logitech UltraX flat in sem znjo ful zadovoljen cena cca 6k

ovdje kokoš ::

NemecRok ::

boneman hvala ti...sam jst bi rajš mev tipkovco s kablom kr v tej sobi k mam ta komp mi brezžična neb kej velik koristla...pa še pravjo da učas mal zaostaja. miško mam pa itaq ql....je brezžična pa še optična je...od logitecha...full fajna sm ne vem ka je že za en model

No če ma še mogoč kdo kakšn predlog glede tega ktero tipkovnico naj kupim za okol 15.000 naj pove

LP
Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

ovdje kokoš ::

ocitno nisi pogledu kaj mi je napisu sod vina, poglej to tipkovnico, sicer je 20k sam pomoje je ful huda, najbrz jo dobim v pondelk pa ti bom pisu ce bo vredu

NemecRok ::

ja sej sm si jo pogledu....sej zgleda res supr sam jst si svojo tipkovnico predstavljam z malo več funkcijami na vrhu...naprimer od logitecha internet navigator....za 10.000sit oz 9čuku...pa zgleda full fajna..črna s srebrnimi funkcijskimi tipkami katerih je full
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

mirkuma ::

Priporočam ti anatomsko z dodatnimi multimedijskimi tpkami Microsoft Natural Multimedia Keyboard.
Jo imam tudi sam in sem super zadovoljen!

Vec na:
telem linku

boštjan ::

kateri hočete te ergonomsko oblikovane tipkovnice,vam svetujem,da jih prvo temeljito sprobate,meni nikakor ne sedejo v prste.ful se lovim,kje je kaka črka

jurcy ::

NemecRok svetoval bi ti tole internet navigator se, sam jo imam in je super(tiste tipke za glasnost,mute,naslednjo skladbo,prejšnjo skladbo zelo lepo delujejo v winampu.Drugače pa pojdi v kakšno večjo štacuno(bigbang,bof,...) in jih malo sprobaj, ker pri tipkovnici zares ima vsak svoj okus oziroma prste.


Lp

NemecRok ::

to tipkovnico k mi jo je mirkuma predlagu se mi zdi kr ql kr ma full dobro lego za prste...tud če tko na svoji tipkovnci sprobavam se mi zdi da bi lažje tipku na tipkovnico k bi mela tipke pod kotom.

jurcy...tud tega navigatorja sm že sprobu in se mi zdi da je full vredu tipkovnica sam sm se odloču da bom še rajš mal tkole povprašu za kakšn nasvet, če mogoč obstaja še kakšna bolša :)) Drgač pa tud ta anatomska ni napačna, zdi se mi prov ql

boneman....ja bi te res prosu če bi mi lahk povedu kako je tipkat po njej kr oblikovno res full dobr zgleda:\
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

ovdje kokoš ::

a si ze gdaj tipku na prenosnika, no tko se tipka, dons sm jo dobu, pa mi je ful kul, ipke so plitve, odzivnost je huda, to pa zato ker majo eno mehko plastiko spodi, no v glavnem js sm ful zadovolen, je pa ucas mal yoprn ker majo amerisko postavitev tipk, tko da se mors mal navadt, pa space je bl ozk, sam to sm se ze v enmu dnevu cist navadu, sicer nima tipk za musko upravlat sam zo ze nekak pozabs, zame je to najboljsa tipkovnca na svetu, k je res vredna svojga dnarja, bi ti pa priporocu da vzames sapphire barvo ker una na sliki pride precej svetla

Caligula ::

Microsoftove so kul pa mislm da majo se 5 let garancije clo. Jz mam sicer tist Bluetooth komplet k je v BOFu 50 cukov sam ista zadeva na IR je pa mislm da ze za kakih 15 jurjev. Skupi z misko.

glinik ::

Če bi kupoval jaz tipkovnico za 15-20k, bi si sigurno vzel Cherry G80. Za igrce je ni bolše tipkovnice. Če igrata dva bombermana, ni šans, da bi kaj zaštekalo!! Izdelava in material tipk sta na zavidljivem nivoju, bol kvalitetne tipkovnice še nisem videl (moje mnenje).

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272199 (1745) C_maniak
»

Tipkovnice - katero predlagate za dobro tipkanje!?

Oddelek: Kaj kupiti
212013 (1767) ginekolog
»

Tiha, zelo tiha tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
222608 (2142) CirCA|PhP
»

En dober nasvet za čiščenje zunanjih komponent računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
211650 (1013) Keyser Soze
»

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

Oddelek: Kaj kupiti
131129 (995) djLinux

Več podobnih tem