» »

Kateri ram??!!

Kateri ram??!!

dov1234 ::

Zanima me kateri ram je najhitrejsi in nasploh najbolsi (mislim firma) a je to mogoce od corseria?

Povejte kateri

Dr_M ::

kup tistega, za katerega imas denar in se ti zdi uredu.
neka najboljsa stvar ne obstaja. vsaka je za neki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SnakeBite ::

Ja če lih dnar ni ovira...
Pol mislm da tole,k ni švoh:D
Čeprov je cena € 357 kr velika, se mi zdi da tole ni tko slaba izbira.>:D

dov1234 ::

ja denar ni overa kadar gre za comp tako da zgleda uredu sam kaj pa uni od korserija ker pravijo da so najhitrejsi

SnakeBite ::

Dej mi mal puvej keri. Ker tele od Mushkin-a majo čipe BH-6 kar pa pomen da se navijajo k neumni s tem da majo zlo niske zakasnitve. Tko da mi vrjem da bo tvoj comp. zlo vredu zgledu za vsazga k ve kaj so to BH-6 čipi pa že tko bo 1GB tazga rama pomojem zlo dobr zmlel kšnga Doom 3 (če si mogoče bl igračkalski tip):D

Karaya 52 ::

In kje dobiš Mushkine v Sloveniji? Jaz sem jih iskal, pa jih nisem našel.

JIM22 ::

V sloveniji jih ne dobiš. Razen mogoče rablene. Drugače pa malo poglej po netu in naroči iz tujine. Zdaj smo v EU pa ni to več ovira. Jaz sem jih nabavo točno te, kot imaš link. Me je pršla poštnina samo 5 eurov(iz Anglije). Ni problem plačaš z eurocard in jih dobiš čez ene 5 dni. Meni se ram odlično obnese. 258FSB na DFI plati.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

JIM22 ::

V sloveniji jih ne dobiš. Razen mogoče rablene. Drugače pa malo poglej po netu in naroči iz tujine. Zdaj smo v EU pa ni to več ovira. Jaz sem jih nabavo točno te, kot imaš link. Me je pršla poštnina samo 5 eurov(iz Anglije). Ni problem plačaš z eurocard in jih dobiš čez ene 5 dni. Meni se ram odlično obnese. 258FSB na DFI plati.>:D

Pizdarija zajebava ta server. Naj moderator pobriše en odgovor.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JIM22 ()

Karaya 52 ::

JIM22, ker model točno na tisti strani? Kolk si dal, kar tam so štirje modeli. Jaz rabim samo 1×512.

JIM22 ::

Jaz sem uzel 2x256mb Dual pack. Malo poišči, ker imaš dosti varjant. Tudi 512mb. Dal sem pa 195 eurov + 4 evre za poštnino = 199e.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

MEDENA ::

OMG Jim22....48K za 512mb rama....ta je pa huda :D

Karaya 52 ::

Hm, jaz sem naročil 2×512, plačal bom pa okoli 86k. Pa to je level II ram, z BH6 čipi.

Primoz78 ::

Da ne bom odpiral nove teme, si bom kar tole sposodu...upam, da ne bo avtor jezen :8) . No zanima me katere rame naj vzamem nekje do 40 k sit...mislim 1X512 MB modul...pogoj je, da se prodajajo v Sloveniji! A kdo ve, ce so kaksne chipe majo gor Twinmos/Winbond rami, ki jih prodajajo pri In-put?...sem jim ze dvakrat pisal pa ni odgovora...:\

Lp Primoz C.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje DFI INFINITY (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
875118 (3005) Flamer
»

http://www.pc-memory-upgrade.co.uk/ memory-upgrade.co.uk

Oddelek: Kaj kupiti
191203 (913) JIM22
»

Kingston KHX 3000 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19210436 (7237) celada
»

VOLTMOD (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
974376 (3254) SrBo
»

Katero plato in ram?

Oddelek: Kaj kupiti
451806 (1234) MEDENA

Več podobnih tem