» »

FERI - VS

FERI - VS

1
2
»

ERGY ::

Ja to je treba znat itak v osnovi, ker nimaš kaj delat brez tega znanja v višjih letnikih. Pa na sploh pri vsakem strokovnem predmetu imaš matematiko še pa še.

spinner ::

Aha kaj pa je še kaj drugega za snovi razen odvod in integralov ?

lp

gorilla ::

kako je pa kaj elektrotehnika v ljubljani, v primerjavi z FERI-jem v Mariboru? kvaliteta? čeprav je to precej subjektivno, pa vseeno.

In kako je kaj s težavnostjo tega faksa? Ni mi jasno nekaj: sošolec gre študirat finančno matematiko in ima najvišjo stopnjo Matematika III, na elektrotehniki v ljubljani pa vidim, da gre celo do stopnje Matematika IV. Je to primerljivo? Je Matematika III enaka na obeh šolah, ali ima to vsaka fakulteta specifično?

;-) ::

Evo lih sem se vpisal na feri pa bo kar bo =)

cewapcic ::

kako je pa kaj elektrotehnika v ljubljani, v primerjavi z FERI-jem v Mariboru? kvaliteta? čeprav je to precej subjektivno, pa vseeno.

In kako je kaj s težavnostjo tega faksa? Ni mi jasno nekaj: sošolec gre študirat finančno matematiko in ima najvišjo stopnjo Matematika III, na elektrotehniki v ljubljani pa vidim, da gre celo do stopnje Matematika IV. Je to primerljivo? Je Matematika III enaka na obeh šolah, ali ima to vsaka fakulteta specifično?

to je drgac

kihc ::

Na FMFju, smer matematika, sploh nimajo "Matematike" na predmetniku. (:
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

kitzbrado ::

Na FMFju, smer matematika, sploh nimajo "Matematike" na predmetniku. (:

Ja, pri Analizi te pa ucijo praskanja po jajcih.

c0dehunter ::

Evo lih sem se vpisal na feri pa bo kar bo =)


Welcome to the club ;)
Katero smer?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

;-) ::

računalništvo in infromacijske tehnologije =)

nwm če se vidmo morm še 18nms jev popravit pa maturo naredit:D do kdaj sploh je čas za popravlanje ocen da lahko greš na spomladanski rok? pa kdaj je drugi rok za maturo? sorry za offtopic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

spinner ::

FERI je sam v MB a ne?

Pol se vidmo vsi tm hehe :)

;-) ::

V MB ja:D

spinner ::

Kam pa hodiš v srednjo? Pa kakšen uspeh imaš kaj?

lp

;-) ::

ekonomsko komaj delam me ne zanima šola =)

c0dehunter ::

Uf tole se ti je pa nabral fsking a lot NMS-jev 8-O

Js sm se tut vpisal na Računalništvo in informacijske tehnologije UNI. Hodim pa na tehniško gimnazijo, ki je v bistvu nekakšne vrste računalniška gimnazija, saj maš v 3. in 4. letniku 2. strokovna predmeta iz računalništva.
Edino kar me ne veseli, pa bi me očitno moralo je... ja, fsking Maths again. Učim se pač bolj kot ne pred testi in za nazaj nimam blage veze, sploh ne kake geometrije pa kotnih funkcij. Kotne funkcije si še tist ne morem zapomanat, da je sin/cos priležna/hipotenuzo pa te stvari, lol.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

spinner ::

c0de hunter midva sva pa na istem nivoju hah. Pa ob kr na UNI :P

root987 ::

Sinusi spadajo pod osnovno matematično izobrazbo, ki se jo na UNI programih uporablja pogosteje kot se uporablja zrak.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

c0dehunter ::

Še vedno ni nihče odgovoril, če se lahko tekom leta prepišeš iz UNI na VS, brez da vmes čakaš da se leto izteče, kot je to npr. na SŠ.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Hardstyle ::

Ne.

cewapcic ::

odvisn kdaj...
vem za enga, da se je po mescu pa pol prepisu na vss pa so mu odobril

root987 ::

Kolegu so sredi leta ali še bolj pozno odobrili, da lahko opravlja izpite za VSŠ in se bi lahko vpisal v 2. letnik VSŠja. (FRI, je pa IIRC uveljavlju neke športne privilegije or something)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FERI ali FRI? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516960 (11690) KraitPay
»

FRI: RI VŠ in RI UN

Oddelek: Šola
304236 (3003) TheBlueOne
»

UNI ali VS

Oddelek: Šola
174797 (3831) KraitPay
»

Izbira med FRI, FE in FS

Oddelek: Šola
127035 (5850) lemonaid
»

Univerzitetni vs Visokošolski strokovni študij

Oddelek: Šola
2913269 (12092) SasoS

Več podobnih tem