» »

Microsoft Bluetooth tipkovnica problem

Microsoft Bluetooth tipkovnica problem

Dark Angel ::

Imam brezzicni bluetooth komplet od MS tipklovnico+misa(Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth). In sedaj je sla tipkovnica ocitno rakom zvizgat. Edina tipka ki deluje je FN (function key). Gonilnike sem ze n-krat reinstalliral in tukaj je tudi problem: pri iskanju novih BT naprav mo jo vec NE prepozna kot MS tipkovnico temvec samo kot CSR-bc2.

Tipkovnica nima vec garancije. MS je vzel kompletno serijo teh tipkovnic iz prodaje ker naj bi jih precej imelo take tezave.

Sedaj me pa zanima ce kdo mogoce ve ce je to moc popravit, zamenjati kljub ne-garanciji(ker naj bi bila serijska napaka) ali samo se za v smeti?

10x

Caligula ::

Matr, jz mam isto sam mi normalno dela.

noraguta ::

Hmm, ce si dobil 36 mesecev garancije lahko uveljavljaš garancijo. Kdo ti pravzaprav spodbija garancijo ?

Mislim da je pri nas distribuer REpro drugače pa se obrni na MS support. Glede na to ,da je omenjen set še vedno vedno na voljo prek amazona in tudi na MS strani nic ne izgleda da je produkt vzet iz prodaje ...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

matevzm2 ::

Poglej ce je res tikovnica sla po gobe. Meni je mis (MS) nehala delati in sem nesel k kolegu na notebook - in je delala. Sprejemnik je bil ok, ker je delala povezava s telefonom.
In tako sem ugotovil, da sem naletel v nekaj recenzijah opisane tezave z driverji, ki crkejo po dolocenem casu. Reinstalacija ne pomaga, pomaga edino reinstalacija sistema.
Bojda so v SP2 neki popravki za Bluetooth. Ne vem.
Jaz sem skakal nekaj casa po netu in si nasel kako scrackati Widcomove driverje, ki tudi podpirajo COM porte in nic ne serjejo. In mi od takrat dela lepo. Samo vsakic ko vidim "The Microsoft Advantage - Software Hardware Compatibility" se mi malce stemni pred ocmi od jeze....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft pokazal manjšega brata Surface 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5718138 (14077) noob96
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411908 (7174) stumf
»

HP prenosniki: saj niso resni ?!

Oddelek: Strojna oprema
405876 (4136) sash
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088075 (5436) SnakeBite
»

Wirelees optical desktop BLUETOOTH

Oddelek: Pomoč in nasveti
12793 (681) Caligula

Več podobnih tem