» »

r9800se@9800 in AA

r9800se@9800 in AA

piXsl ::

Zanima me ce je kdo ze uspesno softmodano (torej 8 pipic) obliko teh 9800SE modelov spravil tudi v AA nacin delovanja ... namrec cim imam softmodano in AA vklopljen, mi ob katerikoli 3d applikaciji (screensaver, demo, igra .. oba nacina DX in OGL) zadeva crkne.

[MYTiX] ::

Jst imam podobno tezavo. Sm uspesno modal 9800SE @ PRO in dela res vse dosti boljse od prej, nikjer nobenih artefaktov, tudi ce pustim scan for artifacts 20 min na ATI tool. Problem je ko vklopim AA in se pojavijo pike v igrah (pac v 3d aplikacijah). Pike se pa urejeno pojavijo sam v enem vertikalnem pasu 3cm sirokem na zaslonu.

piXsl ::

Ja pri meni je te malo huje ... jaz moram potem racunalnik znova zagnati, ponavadi pa kar vgasniti (ker potem niti bios-a vredu ne prikaze ... cist se ji "sfuzla").
Saj zato me zanima ce ima kdo tocno dolocene tezave kot jaz ... torej ob softmod-anih driverjih mi masina stekne ob zagonu kakrsne koli 3d aplikacije in vkopljenega AA feateure-ja pr' driverjih.

thx za vsako infoT

PS. Ne mi sedaj razlagati, da to ni mogce, da po restartu niti 2D (in celo mode-13) ne deluje vredu ... sem sprobal in definitvno ob izkljucenem softmodu ali pa izkljucene AA zedevca nima nikoli tezav.

[MYTiX] ::

Katera igra pa dela na OpenGL, da poskusim se kako se obnese AA v OGL?

LapD ::

quakei so opelgl se mi zdi

Zheegec ::

Hehe, probi Doom3 >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

LapD ::

raj ne da nebo po krivem obtozu graficne :D

piXsl ::

ja meni stekne ze ob opengl SS-jih od winsov ... mam pa drugace w2k, kar pa nebi smeli imeti dobenega vpliva.

piXsl ::

Zopet jaz.
Skratka ce se prebere FAK na "http://ocfaq.com/softmod/faq.php" ("How can I fix artifacts"), bi ravno vkljucenje AA in HyZ naj izboljsalo probleme, med tem ko pri meni z AAjem definitvno kakrsna koli DX stvar zamrzne masino.
A ima kdo XpertVision karto z enakimi problemi (je pa definitvno tipa 9700 in ima 256B DB).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

R9800 pro ali gf6600 gt ?

Oddelek: Kaj kupiti
483485 (2483) tiborrr
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389198 (5173) Tilen
»

Spet, Powercolor 9800SE?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704569 (3329) PCman
»

R9800pro

Oddelek: Kaj kupiti
281556 (1208) `DoC
»

Hardware mod fx5950 ultra

Oddelek: Navijanje
232506 (2057) lopov

Več podobnih tem