» »

dinamična flash photo galerija pomoč

dinamična flash photo galerija pomoč

mike133 ::

Živjo.
Že nekaj dni iščem po spletu kakšen primeren template za izdelavo dinamične flash photogalerije, pa sem že povsem obupal. Upam da je tukaj kdo ki mi lahko pomaga.
Potreboval bi recimo nekaj v tem stilu http://www.technicolortiara.com/

Za vsakršno pomoč se že vnaprej zahvaljujem.

LP Miloš

pivmik ::

To kar je na tej strani ki si jo napisal je avtor verjetno porabil nekaj tednov, da je vse sprogramiral. Sicer možno da dejansko obstaja zastonjska Flash galerija, ampak dvomim da ravno taka(tako dobra) kot je na tej strani.
Lahko pa vprašaš avtorja če ti podari zastonj source FLA datoteko od te njegove galerije.

Če ne pa poskusi najt kaj podobnega na:
flashkit.com
were-here.com
kirupa.com

Pa morda raje kot iskat template lahko jo SAM narediš pa objaviš FLA izvorno datoteko kot OpenSource.

PS: Obstajajo tudi programčki za krajo(dešifriranje) SWF datotek, tako da jih lahko uvoziš v Flash in urejaš.
LP, Gregor GRE^

rokpok ::

ps.: SWF decompiler-ji ti zadevo razstavijo na miljon koščkov (slike, zvoki, akcije,...) nikakor pa ne na .fla file.
Rad bi bil pingvin.

mike133 ::

Hvala za odgovore.
Vem mi je bilo jasno da je s tako galerijo precej dela, sploh za nekoga ki jo dela prvič. Najbž ko enkrat obvladaš in imaš template je stvar enostavnejša. Ampak glede na to kolko templatov je na webu, sem računal (računam) da je kje tudi kakšen brezplačen, podoben. Sem tudi po hudih mukah izbrskal mail od te ženske ki ima ta web (in res ga je naredila sama in je kar precej časa rabila), pa sem ji poslal tudi mail, sedaj pa čakam na odgovor.
Me pa zanima če kdo pozna kakšnega študenta, ki bi mi znal takšno galerijo narest v flashu, seveda proti plačilu.

LP Miloš

Lion25 ::

kaj pa neki takega?

http://www.mojavto.net/galerija2/

isci pod imageVue


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
383910 (3323) Vice
»

Flash template vprašanje

Oddelek: Izdelava spletišč
131109 (971) Tody
»

Flash program + templates

Oddelek: Izdelava spletišč
6669 (570) Gost
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544903 (3720) Bela01
»

Macromedia flash 8

Oddelek: Izdelava spletišč
142363 (2050) Tody

Več podobnih tem