» »

Izpit za kategorijo A z opombo: A le do 50 Km/h

Izpit za kategorijo A z opombo: A le do 50 Km/h

Makaron_hater ::

Dejte mi povedat kaj se lahko zgodi, ce te policaj ustavi ko se peljes 50km/h s CBR-ko in imas izpit za kategorijo A s tisto opombo, da A lahko vozis le do 50Km/h?

s5cougar ::

Marsikaj>:D, razen, če je s tabo in motornim kolesom vse v redu:D.
Errare humanum est.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s5cougar ()

gamer ::

brez ispita si,....
sodnika za prekrške pomojem dobiš...

Makaron_hater ::

Kaj pa ce mas 150 kubicno vespo? in se vozis 50Km/h

ShowDown ::

Ta izpit je mišljen da lahko voziš 125ccm motorje ki so zablokirani na 50 km/h. Če te Policija dobi s 125ccm ti pa itaq ne more preverit če gre samo 50km/h:D

Makaron_hater ::

Lahko te dajo na valarje, sm slisu...

ShowDown ::

To te lahko tudi če maš skutera ki gre več kot 50 km/h. Ja ce se boš res vozil 50 km/h pa redkokdaj več se nimaš česa bat. Če pa te namerijo z 120 km/h pa mislim da je očitno. Pa meni se zdi da more v homologaciji pisat da motor res gre 50 km/h. Pa mislim da noben 125ccm ne gre tovarniško 50 km/h, če pa si greš blokirat motor na 50 km/h pa še potem homologacijo za to naredit pa te pride ogromne denarce. Blokiranje bi te prišlo max 10k SIT, homologacija pa je veliko dražja. Raje si kupi skutera z ta denar, če ciljaš na to.

chucki ::

A do 50km/h pomen da se lahko vozis z motorjem 50 kubikov najvec 50km/h. A je zaradi tega ker moras imeti motor registriran! Tako da se ne vozit z CBR kim pa mislt da se lahk zej peles ko ti pise A do 50km/h.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

stromar ::

To je mišljeno za motorje, ki presegajo 45km/h in ne presegajo 50km/h. To je npr. za tiste motorje, ki bi morali biti H kategorije, ampak so za nekaj km/h hitrejši. Tako nam je povedala predavateljica v avtošoli

A. Smith ::

V bistvu bi delovalo tudi, če bi Suzukija Hayabuso predelal, da doseže samo 50km/h in naredil A test, dasiravno kakšnega smisla v tem ni videti:D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

LittleDevil ::

Makaron_hater: probi se it peljat mimo policajev z CBR-ko pa nam boš povedal kako bodo odreagirali.:D

Druač pa ne smeš peljat močnejšega motorja od 50ccm s tem izpitom. Če bi se ze rad vozil z CBR-ko naredi izpit za 125ccm pa 2 leti počaki pa bo.

SkIDiver ::

Lahko voziš tudi 1100 kubičen motor samo more bit tovarniško podana specifikacija, da motor ne dosega več kot 50km/h ali pa more met opravljeno homologacijo s katero dokazuješ policistu, da motor ne preseže 50km/h.

Skratka vsi motorji, ki ne psdajo v H kategorijo in dokazano ne dosežejo več kot 50km/h. Serijsko ga ne boš našu:) Tista A kategorija je samo za okras. Lahko pa greš naredit izpit za A in se ti bo po dveh letih izpita priznalo za 250 kubikov, če se ne motim in tako naprej do neomejene kubiture.

Klemenn ::

Spoštovani!

Oznaka A do 50 km/h pomeni, da lahko vozite tudi kolo z motorjem, katerega
konstrukcijsko določena hitrost ne preseže 50 km/h. V skladu z zakonom o
varnosti cestnega prometa jo dobijo jo vsi imetniki kategorij A, B in
drugih (ob opravljenem vozniškem izpitu ali ob podaljšanju).


Lep pozdrav,
Služba za stike z javnostjo MNZ

perci ::

Heh, nekateri smo nardil za A, ko zadeva se ni stala celo premozenje ;). Zdej pa lahko vozmo neomejene kubature, yeah :).

Jackal ::

Heh, nekateri smo nardil za A, ko zadeva se ni stala celo premozenje ;). Zdej pa lahko vozmo neomejene kubature, yeah :)


Yeah... me 2.
Samo tole z A kategorijo do 50km/h bi lahko pa čist lepo dali kot kategorijo H.
Kategorija A je bila včasih minimum 125ccm.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

zlabo ::

Kaj če bi si kupil 1000 kubični motor (kašna R1 bi bla lih lušna:D ), vgradi elektronsko blokado do 50km/h, naredil A-test in odstranil blokado, spredaj namontiraš motilec radarja in to je to :D
Če te polcaj ustavi mu pač pokažeš prometno kjer piše da imaš omejeno na 50;)

Sej polcaji so itak budale, en frend je z skuterjom peljal 70, polcaj ga je dubu v radar in ga ustavu. Frend je reku da se je zajebu in tankal 98 namesto 95 oktanski bencin in da zato tolk bolj leti, pa da sploh ni opazu, ker nima časa na števc gledat, ker je zlo pozoren na dogajanje na cesti:D :D
Nboste verjel, polcaj ga je spustu naprej:D

LP, zlabo

bf4ed ::

Jeah jaz sem tudi napravil za A ko je še bila normalna cena, mislim da nekje 36k SIT.

>:D

Sadida ::

Hah, zdej je a za H 100.000 $$$

T0RN4D0 ::

Jst sem sam H za normalno ceno naredu, za A planiram da bom dal 150k, če se ne bo še kej zakompliciral... če se pa bo pa 200, oziroma ko jebe izpit raj si kupim en tak motor za ta dnar da lahk polcaji sam pomahajo. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

K0K0 ::

Mal offtopic sam a ni blo rečen da te na motorju ne more ujet na radar (laser) ker nima ravne površine spredaj. Kolkr sm jest slišov bi te lohka edin na čelado sam ke te pa ne sme. Se motim?

AndrejS ::

Sem že večkrat naletel na policaje z laserskim merilnikom v naselju, kjer je omejitev 50 km/h. In nikoli nisem peljal tako počasi. Najbolj smešno pa je da policaji niti reagirali niso, kot da me ni. Morda pa sem res bil tako hiter da me niso opazli.
Drugo pa je če imajo stoječi radar, ki te slika.

zlabo ::

Frenda je ujel na skuterja, strica na Suzukija GSX-1000R, pa enkrat sem že vidu ko je motorist pred nami padel v radar...
Tako da te lahko ujame v radar!

LP, zlabo

SkIDiver ::

Drag je tale šport da dobiš izpit za katerokoli kategorijo. Za E kategorijo naj bi napalil uro vožnje 9 prešernu. Groza.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozniški izpit A kategorija...

Oddelek: Loža
166602 (1057) Peter1
»

50 ccm

Oddelek: Loža
458815 (6468) Formula 1
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519278 (6818) guest #44
»

Za avtomatika rabimo izpit? (moped mislim)

Oddelek: Loža
228363 (7648) TekO
»

IZPIT ZA MOTOR!!!???

Oddelek: Loža
64901 (4763) boki321

Več podobnih tem