» »

Unreal Tournament 2k4 - Kaksen type of game najraje igrate ?

Unreal Tournament 2k4 - Kaksen type of game najraje igrate ?

shortygfx ::

Lep pozdrav.

Kolikor sem si pomagal z iskanjem, nisem dobil doticnih informacij, katere iscem. Naj pojasnim : V Mariborskem Koloseju se bo kmalu organiziral prvi Lan turnir v doticni igri, zato zbiram statistiko posameznikov, ki tole igro igrajo. Torej, forumasi, pomagajte mi. :) Kateri type of game najraje igrate ? Instagib ? Deathmatch ? Kaj drugega ? Cimvec kot mi boste povedali, lazje mi bo organizirati Lan turnir, ce pa imaste sami kaksne ideje, vprasanja ali predloge, prosim, povejte. Naj bo Lan turnir taksen, kot si ga zelijo udelezenci. Za natancnejse informacije sem vam na voljo @ nightsongsi@msn.com or priv. msg. :)

Vesel bom vsakogar, ki bi mi lahko pri predlogih za organizacijo lan turnirja pomagal. Hvala vam za vaso pomoc.

Lp, Matjaz.

Hair ::

Najraje igram Instagib, vendar bi bilo zanimivo igrati tudi Bombing run, saj bi bilo potrebno sodelovanje med udeleženci in ne samo tekanje braz glave.
Tudi Last man standing se mi zdi zelo primerna za turnir.

Veliko sreče pri organizaciji!

Martesan ::

Deathmatch, Team Deathmatch (+mod UTCOMP seveda), btw ce v DM kjer ma kdo kej pojma tekas okoli kot brez glave dalec prisel ne bos 8-).
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

T0RN4D0 ::

LOL... invasion z suipeberserk&instagib... zmaji nimajo šans 8-)

druagč pa deathmatch + superberserk ali CTF brez vsega....
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake 3 Arena

Oddelek: Igre
293233 (2437) Sc0ut
»

UT classic klan

Oddelek: Igre
332377 (1380) Nagi Bator
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215503 (9164) Tilen
»

NEST 2006 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14612420 (7061) kuglvinkl
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (II)

Oddelek: Novice / NEST
263361 (2816) Primoz

Več podobnih tem