» »

kje kupiti aiptek dig. kamere pri nas ?

kje kupiti aiptek dig. kamere pri nas ?

ronaldo ::

me zanima ce je kaksna trgovina v slo (najbolje online) ki prodaja aiptek digitalne kamere. ker ce bi narocil iz nemcije me pride postnina do slovenije kar 50 eurov lol, ce pa bi narocil iz francije preko fedex pa kar 70 eurov lol.
hvala.

Caligula ::

OK-zakaj bi kdo hotel to kupiti?
A ti ne ves da je to D R E K!?!?
Ce ze hoces poceni zecz priti vzami v Comtronu Benq 2300 za 20 jurjev pa je odlicen fotoaparat a

za ta denar pa se video snema precej boplje kot te Aipteki pa se pri baterijah je zlobno manj pozresen.

ronaldo ::

imas prav da so za slike drek, ampak jaz nocem slik.
meni rabi video kamera, poceni.
in ta aiptek ki sem gledal snema video v locljivosti 640x480 @24fps, in se boljsa stvar je da na 512mb flash kartico gre 3 ure videa, to meni rabi. zato. pa cena je mala.

ronaldo ::

hm sem nasel eno nemsko trgovino ki poslje poceni cez, pa ce kupim se memorijo prisparam najmanj 15k. pri njih je 1gb memorije le 170 eurov, transcend, pri nas pa 64k.
tak da se mi splaca.
pa te vide-e sem videl kake dela aiptek kamera. zame je to dovolj dobro, pa se 320x240 so bili, ta kamera ki pa jo jaz bom kupil pa dela v dvakrat vecji locljivosti. pa mi rabi velika kolicina videa. 8-O

link do memorije:
http://m20s15.vip-server.net/product_in...

pa pri nas:
http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

ce pa seveda naredim napako (v kar dvomim ker sem ze videl vide-e) pol seveda vec nikoli ne bom to kupil, vendar sedaj se mi zdi neverjeten deal.

freserovski ::

uf, kako to, da te iz nemčije za eno kamero pride tolko? Jaz sem plačal za prenosnika 30 eurov in dvomim, da je lažji od kamere :)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

ronaldo ::

nevem zakaj je tako, na sreco sem nasel eno trgovino ki mi poslje iz nemcije do tle za samo 25 eurov. tak da je zdaj ok.

ronaldo ::

Caligula si imel prav. ta kamera je cisti drek, jo je en frend iz nizozemske kupil, pa sploh ni res da lahko snema 3 ure videa na vga locljivosti ampak le 40 minut, pa se slaba kvaliteta. vglavnem stran od tega.
na sreco jo nisem kupil,
si pa bom kupil eno pravo kamero, minidv.(za kak mesec ko prisluzim dovolj kesa) :D

BlackHole ::

Jaz si jajce odgriznem, če gre 40 minut videa 640x320 24 fps na 512 Mb kartico. Si me spomno na enega frenda, ko je kupoval neko Mustek "kamero". Nikakor mu nisem mogel dopovedat, da to ni kamera ampak fotoaparat, ki tudi snema, sploh pa mu nisem mogel dopovedat, da ne bo spravil gor 2 ali 3 ure videa kot si je trdil, ker je pač na prospektu tako pisalo. Tiste 2-3 ure menda pomeni čas trajanja baterij ali pa kaka taka finta. Glavno, da raja naseda.:\

Caligula ::

Lejte, tisti k bi radi pocen pa dobr, najdte si Benq DC2300 za 20 jurjev-nov-nazadnje v Comtronu in je daaaaalec najboljsi nakup v budget klasi.
Hude slike, ful varcen z baterijami, dober LCD, trpezen,..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
474840 (3171) Dead_Meat
»

Nakup digitalne video kamere

Oddelek: Kaj kupiti
353372 (2619) Calligula
»

Pomoč pri obdelavi videa iz kamere

Oddelek: Zvok in slika
92323 (2050) branko63
»

Vohunska kamera za slabega prešerna

Oddelek: Novice / Zasebnost
306393 (4249) Jst
»

BENQ DC2300

Oddelek: Zvok in slika
281654 (1335) Caligula

Več podobnih tem