» »

Happy problem

Happy problem

mkonci ::

Nekje na netu sem staknu enga hudiča, na ime Happy. To se je pojavilo pri povezavi za internet, če to zbrišem, ko prižgem ponovno računalnik, se spet pojavi in spet kliče na internet, to počne nenehno, tako da se pojavi v moje povezave tudi do 20 ikonic Happy!!!!!
Kako se naj tega znebim, namreč pri igrah zelo moti, saj potem igre stalno prekinja in zato vse po malem šteka!

Pomoč prosim!;(

hruske ::

adaware, spybot s&d, format?

mkonci ::

Adaware ne pomaga, mam novo verzijo

gkovac ::

si probu pogooglat kako to zadevo odstranit? sicer vem, da je težko (mel sem probleme z eno zadevo imenovano Search - pa ti v google vtipkaj search če upaš). Mal poišči kaj in kako drugače ti pa ne preostane drugega kot da formatiraš mašino.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

mkonci ::

Našel sem eno rešitev, a ta je samo začasna, ko pržgem rač. mi ta Happy že kliče, nato pritisnem mojo klicno povezavo in s tem blokiram Happy, samo to je le začasno!!!!

Zraven Happy se pojavi še InternetExplorer ikona z napisom Click me! To se pojavi vsakič isto kot happy.

Stvar sem že probal zbrisat iz registra v Save Mode načinu in je tudi šlo, samo da mora ta stvar uporadljati neko drugo ime, kajti v registru se to ne nahaja več pojavlja pa se še vseeno!!

Še kakšna pomoč, formatiral pa res nebi rad, ker sem glih use narihtal kot je treba!!!

;(

AngelOfDeath ::

Kaj pa pravi Pest patrol scan ?

mkonci ::

Tega pa še nisem probal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nezaželjene povezave na enem WiFi

Oddelek: Omrežja in internet
151379 (1049) darkolord
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610306 (5605) MKC00
»

blank window page

Oddelek: Pomoč in nasveti
261465 (1465) rozica
»

Problem z ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
141675 (1327) Gandalfar
»

Detonator 40.41 XP drivers

Oddelek: Strojna oprema
452216 (1158) PassTrough

Več podobnih tem