» »

Jas bi pa ne vem kak!

Jas bi pa ne vem kak!

Abedin ::

Alo!

Rad bi naredil eno spletno stran o fotografiji, pa bi rabil kaksne template, saj nimam dovolj casa, da bi si naredil svojo. Dobro bi bilo tudi, da bi vsebovala kaksno skripto, ki bi znala delat galerije,jih kategorizirat, pomanjsevat fotke, dodajat opise, naslove fotkam in da bi bila moznost nakupa fotk preko obrazca.
Ma kdo kaksne ideje?!

Plis help!

Abedin
Creve na plot!

segi ::

Če nimaš časa za izdelavo pol probaj stran kupit. :\
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Abedin ::

Hja, ce gledas kaj nemsko televizijo, ti bi bil en slogan ene znane trgovine znan: Geiz is geil!
Skoda se mi zdi dajat denar prascom, ki bi na tak enostaven nacin zasluzili, ko imajo strn v bistvu do konca ze pripravljeno in jo poknejo samo na server.

lp Abedin

Ziga Dolhar ::

Abedin, zakaj so pa potem uslužbenci v takih podjetjih plačani po uri, pa vseeno ne stradajo? >:D
https://dolhar.si/

Abedin ::

Hja, glej. Vsaki dan naredijo kako novo obliko, da je njihova ponudba se vecja, kot ze je. In potem ce se odlocis za doloceno obliko, je v bistvu ze gotova in ti jo poknejo na server.

lp Abedin
Creve na plot!

Ziga Dolhar ::

Abedin, bluziš. Big time.

Marsikje imajo vnaprej pripravljene programske sheme delovanja administracijskih strani. Ponekod imajo orodja, s pomočjo katerih hitreje sproducirajo končno spletno stran.

Ampak nikjer pa nimajo zate že vnaprej postavljene strukture strani, grafične podobe, vsebine.

--

p.s.: izdelava "oblike" po tvojem traja dan [ali par dni]? Blu-ziš.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

alesrosina ::

anyway, neki samplov:

php galerije
asp

oz. use gugl in stestiraj. Teh zadev je na tone.

Abedin ::

Brez skrbi, Google poznam, tak da ni treba pisat linkov do googla. Preiskal sem razlicne strani s skriptami, pa nisem nasel nic pametnega, oz. takega, kar bi mi ustrezalo. Upal sem, da ima kdo kaksno konkretno idejo oz. skripto ki bi mi lahko koristila!

lp Abedin
Creve na plot!

Tody ::

hja... mal posrfej po SLO-TECHU na veliko se je govorilo o galerija katere so dobre katere ne.... Uporabi kak portal ki že vsebuje plačevanje z kreditnimi karticami kot je OSILOCOMERCE oziroma obišči hotscripts. Seveda pričakuj da ti bo vzelo kr par ur da boš zadevo nastavu po svojih željah...

rokpok ::

(Ubijalski naslov teme)
Rad bi bil pingvin.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kdaj bo omogoce zopet iskanje po forumu?

Oddelek: Slo-Tech
362083 (1284) Mercier
»

RSS NOVICE

Oddelek: Izdelava spletišč
101629 (1511) Cuoresportivo

Naslove pesmi rabim, vem pa delčke besedila ;)

Oddelek: Sedem umetnosti
61770 (1556) sketch
»

Kako ugotoviti katere firme je Ati Radeon 9500?

Oddelek: Strojna oprema
7906 (788) Tugo
»

Service Pack 2 za XP preložen

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152411 (2411) [MYTiX]

Več podobnih tem