» »

Popravci

Popravci

whatever55 ::

Pozdrav!

Ker se med počitnicami dolgočasim sem se odločil da bom letos imel enega popravca, da mi ne bo dolgčas saj se bom lahko učil.
...In dobil sem popravca iz fizike na gimnaziji v 1 letniku. ZAnima me ali kdo ve
kako izgleda ustni del pri popravcu iz fizike?? A ti postavljajo vprašanja iz teorija ali moraš isto reševati naloge. Ali ste že imeli vi kdaj popravnega iz fizike?

Hvala, adijo.

Gandalfar ::

Genericni popravni izpit je sestavljen iz dveh delov.

Najprej pises pisni del, ki je taksna celoletna kontra.

Nato imas pred komisijo se zagovor ustnega dela, ki je tudi del ocene. Komisijo sestavljajo tvoja profesorica, razrednicarka in se en profesor.

Za podrobnosti se ti pa splaca povprasat na soli.

Sami ::

Dolgčas ti je? Odločil si se, da boš zato imel enega popravca?! 8-O
Pa ti nisi normalen:( , bodi koristen in med počitnicami pojdi delat.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

flipflop ::

Kot strokovnjak za fiziko sem imel popravnega iz tega predmeta v prvih dveh letnikih, v zadnjih dveh mi pa ni jasno kako sem se mu izmuznil:D

Ja kako je zgledalo pri nas. Najprej si pisal test, potem pa greš še na ustni zagovor, če nisi dovolj dobro pisal, tam ti bo verjetno pokazal test, pokazal kaj je narobe, pa če mogoče veš kako bi blo prav. Tak je blo pri nas. Potem te pa vpraša še kaj iz teorije pa zdravo in lahko greš.


Sicer ti bo pa bolj prav kot mi vsi tukaj povedal učitelj ki te uči fiziko pa se z njim vse zmeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

whatever55 ::

Itak da nisem namerno popravca dobil.

Gandalfar a tisto da je razredničarka v komisiji si prepričan??

Flipflop a tebe so vprašali kaj iz teoriji in a se mogoče spomniš kaj si imel kaj v pisnem testu? A je to ziher celoletni in ni povdarek na zadnji konferenci?

flipflop ::

Prvo kar se tiče komisije. Jaz sem imel tri profesorje, vsi so učili fiziko. Razredničarke tam zraven ni bilo. Sem imel v štirih letih popravca iz treh različnih predmetov in nikoli ni bilo zraven razredničarke, vedno samo tisti trije profesorji ki so učili ta predmet.

V prvem letniku mi je celo dal vsa vprašanja iz teorije ki pridejo v poštev, potem pa mi jih je nekdo ki obvlada fiziko razložil. Pri nas je bilo tako, da če si imel samo eno konferenco grajo si se dogovoril tako, da si v prvem poskusu imel samo tisto. Je rekel da v drugem poskusu je za celo leto, ampak tega nisem doživel ker sem vedno naredil v prvo.

Ne vem več kaj sem imel v pisnem delu ker me fizika ne zanima pa sem pozabil. Ni popravni nič drugega kot ena zapoznela kontrolna naloga. Sej če pisno dobr pišeš se nimaš kej sekirat, če pa ne, se pa lahko rešiš z ustnim delom, kjer je večinoma teorija in mu pač razložiš različne pojave.

Gandalfar ::

Ocitno odvisno koliko prfoksov je na voljo in komu se da..

flipflop ::

Pa verjetno je tudi različno od šole do šole.

|CyGNUS-x ::

Mislim, da je notr on tip ko te uči, pa še ne ko uči tisti predmet ko maš popravca pa še en nevtralen, da kao nadzira.
Drugač pa sm fasu enga, pač matematika.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Zheegec ::

Mislim, da je notr on tip ko te uči, pa še ne ko uči tisti predmet ko maš popravca pa še en nevtralen, da kao nadzira.

Naprimer popravec pri kemiji - komisija prfoks za telovadbo in prfoksa za zgodovino ter seveda kemarca 0:)
Če ne delaš tako kot smo delali v šoli (pač tako kot prfoksa razlaga, ne tako kot si se sam doma naučil) je pa pač ocena 1 ;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

|CyGNUS-x ::

Ups, sm napisal ko ne uči? Da :8)

Še enkrat: profesor, ki te uči še en ko uči isti predmet katerega maš popravca pa eden nevtralen.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Zheegec ::

@|CyGNUS-x: Pri nas lahko fašeš 3 ki vsi učijo ta predmet, ali pa je samo 1 ki uči ta predmet (to je ta pri katerem imaš popravca) in te lahko neomejeno zajebava.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gandalfar ::

Samo lepo glejte in se naucte in bodite prevec pametni kadar ni treba. Boste imeli v zivljenju se dovolj boljsih priloznosti za dokazovanje vasega znanja in iznajdljivosti.

|CyGNUS-x ::

Aha, jebejo te lahko po mili volji. Vendar se ne bom dal >:D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inštrukcije

Oddelek: Loža
92669 (2256) koyotee
»

Ali imam lahko popravca?

Oddelek: Šola
494494 (3188) smilyxx
»

Dobil popravca pri MA (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
887678 (5645) klemen22
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779306 (7886) ERGY
»

Šolski sistem?

Oddelek: Šola
312834 (2379) MadMicka

Več podobnih tem