» »

NUJNO vent za grafiko!

NUJNO vent za grafiko!

Tzar ::

Ja ne vem ce je že komu,ampak men je ratal uničt blue orba.
Zej p aspet kupujem vent za grafično in me zanima a je še kakčšna alternativa, k ta orb se mi zdi preglasen.Pa zadevo naj bi se dal dobit pri nas in hitro,k nisem glih za to da bi moral čakat na izzid, al kj podobnega.
Kot sem že napisal je dost nujn,k se mi zej grafikulja greje ko kalorifer.
hvala
Tzar8-)
Življenje je lepo!

Bungee- ::

Ja ce mas dost placa, pol kar en hladilnik za proc gor flikn, najhitrej pa tud ne dost drago. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

NiggerBob ::

yap, 40x40 (npr. od starih Celeronov) se odlično obnese, pa še cca 8x cenejša varianta od Blue Orba....:P
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

OZZY ::

To, da daš gor en hladilnik od starih procov se najbolj splača. Prilimaš pa ga kar z sekundnim lepilom, vmes pa daš malo termalne paste. Na sam hladilnik pa lahko daš en 5x5 vent ali pa samo 4x4 vent. Samo če so rebra velika in dobro prezračevanje pol ni takega problema.
Go with the flow.

zizi ::

Jst sem dal od tBird a gor pa moram rečt da proti temu Orb sux:\
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

msmiha ::

Lahko daš tudi kakšnega od starega pentiuma gor al pa 486. jaz mam enega takega pa zelo dobro hladi. Spodaj je hladilno rebro na njega je pa pršraufan en mali moče ventilator
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

element ::

Gor prlimi ene GIANT hladilna rebra pa 120x120 vent, pa bo! Al pa kr h2o nared... Sub-zero temperatures! ;)

Tzar ::

Niste me popolnom arazumel kaj sem hotu,sam je zej itak že prepozno.
Fental sem blueorga,ki je odlično hladil, zato sem ga še enkrat nabavu,ampak mene je zanimalo če obstaja kakšen podoben vent, kakšnega druzga proizvajalca za grafikulje,cena ni bla tolk vprašanje, k je blue orb pocen.
ampak hvala vseeno.8-)
Življenje je lepo!

OldSkul ::

Nobenega drugega proizvajalca ne boš najdel v sloveniji glede ventov za grafične!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191341 (1207) Area_51
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241595 (1186) element
»

Hlajenje Geforce 2mx

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81253 (1138) element
»

OC MX2 brez hlajenja?

Oddelek: Navijanje
111215 (1069) alien-w
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201803 (1594) alien-w

Več podobnih tem