» »

Ocenjevanje

Ocenjevanje

[_MW_] ::

Je to možno če maš v tretji konferenci samo eno oceno in sicer 3, in da si zato ker maš eno oceno v enem konferenčnem obdobju neocenjen?:\
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

kajzer ::

Verjetno ne. Sicer ne vem kako je za 3, vem pa, če maš npr. eno 1-ko moreš debit še vsaj eno da maš grajo, neocenjen pa ne moreš bit.

Sami ::

Ne vem točno, ampak mislim, da moraš imeti pri vsakem predmentu 3 pisne in vsaj 2 ustni oceni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

McHusch ::

[_MW_], to si zdaj vprašal zelo po ovinkih in nefair. Kakšno je ozadje zgodbe? Nisi pisal šolske naloge, ker si bil bolan, ali kako? Tako na splošno je brez veze filozofirati o ocenah.

Zheegec ::

Po zakonu:
- v celem letu 2 ustni oceni (ali več)
- slova, mata, angla moraš pisati vse 3 šolske
- moraš biti v konferenci prisoten več kot 70% ur pri tem X predmetu
- moraš imeti eno POZITIVNO oceno
- na ENO negativno oceno in nič drugega si neocenjen, na eno enico in XX pozitivnih ocen imaš pozitivno
- z utemeljitvijo lahko profesor vedno da grajo (ali poravni če je 3. konfa), če imaš dva šuta in XX pozitivnih (115555555 je lahko popravni z utemeljitvijo :D )

To je to 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

[_MW_] ::

Stvar je taka, da pri kemiji še nisem bil vprašan, test sem pa piso 3, pa me zanima če še morem bit vprašan oz. če sem lahko neocenjen?
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

Zheegec ::

Saj sem ti napisal - če si bil prisoten na 70% ali več ur kemije v 3. konferenci IN že imaš 2 ustni oceni iz 1. in/ali 2. konference, lahko špricaš še ta teden, ker ti mora zaključiti pozitivno (če imaš 1. in 2. konf. pozitivno walda).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

hash ::

Ce bo ucitelj rekel da moras biti se vprasan bos pac mogu bit, ni pa nujno...pri zgodovini sem imel v obeh konferencah samo po eno oceno, isto pri fiziki eno konferenco...

moj_nick ::

Eh, jst slovenščine letos sploh še vprašan nisem bil (in tudi ne bom) in imam zaključeno 4.


Vse je odvisno od profesorja ;)
110111001001010001010000

[_MW_] ::

Ja, obedve konferenci mam pozitivno, s tem da v tretji konferenci samo eno oceno.
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

fictionel ::

ja, vse je odvisno od profesorja in njegovega načina dela...

jz mam pr kemi npr. samo tri ocene--čez celo leto, pa ne bom nč več prašan :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaključevanje ocen (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6517660 (15324) DOOM_er
»

Zaključne ocene

Oddelek: Šola
255488 (4238) lebdim
»

Negativna konferenca

Oddelek: Šola
184469 (4119) lebdim
»

Ali imam lahko popravca?

Oddelek: Šola
494483 (3177) smilyxx
»

Pravdarji na kup!

Oddelek: Šola
151546 (1421) Roadkill

Več podobnih tem