» »

Problem z Cordless Desktop MX for Bluetooth pod BIOS ali pred zacetkom zagona Windows!

Problem z Cordless Desktop MX for Bluetooth pod BIOS ali pred zacetkom zagona Windows!

Tejc ::

Ok zadeva je taka da mi nikakor noce delovati ta tipkovnica in miska. Ali je kaksna resitev, da bi lahko usposobil tipkovnico in misko da bi delovalo tako da bi lahko prisel v Bios ali Safe Mode, ker dokler se winsi ne nalozijo ne dela... ali ne znam to nastavt al sploh ni mogoce?
Hvala:\

Auslander ::

miska ti nikakor ne bo delovala napredno zazenes windovse, zato ker deluje preko usb, driverji zanj se pa nalozijo obicajno sele takrat...
drugace je s tipkovnico ko ima PS/2 vhod in ta bi moral delovati, ce ti ne poiskusi s connect tipkama na hubu in na tipkovnici.

bmandelj ::

vklopi keyboard usb support v biosu
ne vem zakaj ampak meni je pomagalo
ceprav je tipkovnica (ce dobro pogledas) PS2 - vijolicen ps2 konektor

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

sash ::

miska ti nikakor ne bo delovala napredno zazenes windovse, zato ker deluje preko usb, driverji zanj se pa nalozijo obicajno sele takrat...

od kot ti ta ideja ?
meni po tistem ko sem vklopil "bios USB suport" v biosu čisto lepo delata mišak in tipkovnica na NF7-S
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB miš "zmrzuje"

Oddelek: Pomoč in nasveti
102286 (1674) xyxyxyxy
»

zakaj miska ne deluje??

Oddelek: Strojna oprema
387636 (6922) ecstasy
»

Miš in tipkovnica se občasno ne odzivata

Oddelek: Strojna oprema
352383 (2052) bluefish
»

Mogoce se komu sanja kaj je lahko vzrok mojih problemov?

Oddelek: Strojna oprema
81238 (945) mspiller
»

Težava z miško in tipkovnico z priklopom preko USB

Oddelek: Strojna oprema
71870 (1815) Eschelon

Več podobnih tem