» »

prokleta kišta pof*****

prokleta kišta pof*****

PROTOTIP ::

Spet se je program prekinil in dobil sem napis, da je "mozilla povzročil napako v neznano. Kaj je to neznano na mojem kompu prokletemu.

LotoZgubitek ::

Ta tvoja Mozilla pa ima ali hrošča,ali pa imaš nameščen kakšen program kateri je v sporu z tvojim brskalnikom.
Spomni se kaj si delal,ko si dobil poročilo o napaki in če se ti napaka še naprej pojavlja - potem preiskusi druge programe za "surfanje",za Mozillo pa bodi dober človek in pošlji bug-report,saj boš tako pomagal razvijati manj hroščate programe!
Ne,ne,ne...vode ne pijem jaz...rabi jo računalnik...

Dr_M ::

men se mozilla sesuje samo, ce se mi procesor pregreva. :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Poldi112 ::

Meni crkne vsakic ko hoce pdf odpret. Sem nasel resitev na netu, pa ni delovala. Pa ni toliko motece da bi naprej iskal.

PROTOTIP ::

Najbrž ni kriva mozilla, ker mi ta "neznano" povzroča tudi pri drugih programih, da se prekinjajo. Zanima me, če je možno, da bi bil kak skrit program, ki bi bil vklopljen, ne da bi jaz za to vedel?

LotoZgubitek ::

Seveda je možno skriti program,tako da ga uporabnik ne vidi.Zakaj ne poskusiš pregledati sistem z raznimi anti AdWare,SpyWare,...programi.
Če je program skrit je možno,da gre tudi za trojana!
Vzami si čas in preglej svoj sistem!
Ne,ne,ne...vode ne pijem jaz...rabi jo računalnik...

PROTOTIP ::

Niti anti-adaware niti anti-spyware nista nič našla, še vedno pa se pojavlja neka napaka v "neznano", včasih pa v "GDI". Kaj bi to blo? Je kaj z registrom narobe?

HerrBaron ::

Si kaj pregledal sistemske loge (Event viewer)

AngelOfDeath ::

Lahko napišeš točno kar ti winsi javijo ?

ferdo ::

Katere programe laufaš poleg mozile, napiši, kaj si mel odprto, ko se je to zgodilo.

Si mel mogoče Winamp?

Hardware lahko izklopiš glede vzroka tega, tuki ti nek software nagaja.. ali pa tudi ne, mogoče se dve komponente med sabo tepejo, to je edina možna hardware varjanta.. mislim pa da to ni, preveri software.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

PROTOTIP ::

Mal sem preverjal in sem opazil, da se mi real-player zažene ob startupu. Sm šel na msconfig, ga odstranil in zdej nekako dela. Nisem pa siguren, če je to pravi problem, ker mi zadnje čase ventilator na napajalniku precej brni in tud nekako sumljivo toplo piha iz njega. A je možno, da bi se pregreval in da bi se zaradi tega zmanjševale napetosti za posamezne komponente, kar bi lahko povzročilo da se mi sesuva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PROTOTIP ()

PROTOTIP ::

Sem malo preveril, če toplo piha iz ventilatorja na napajalniku in ugotovil, da sploh ne piha iz ventilatorja 8-O. Nato sem razdrl mašino, dal ven ventilator iz napajalnika, ki je bil popolnoma zaprašen in dal drugega noter. Tak sm srečen, da mi ni napajalnik pregorel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim hlajenje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11421809 (20252) Xserces
»

Prenosnik smrdi po zažganem :S

Oddelek: Pomoč in nasveti
101229 (1147) mtosev
»

Ugasanje racunalnika v igrah!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
381880 (1608) markxxx
»

napajlnik in ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262240 (1903) Pyr0Beast
»

Temp. procesorja je 66 stopinj ?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
231498 (1205) Roadkill

Več podobnih tem