» »

Južna Amerika - potovanje...

Južna Amerika - potovanje...

Matty ::

Torej... fantje in punce...



Čez par dni (točno čez manj kot 48 ur) vas zapuščam in odhajam na toplo v Brazilijo (pismo, pogrešam že mraz za novo leto):8) Kar pomeni... smučarske sezona se zame ne bo začela vsaj do 25. 1. 2001 :'( Me pa sedaj zanima nekaj...

Kakšna je vaša sanjska destinacija? Moja so Velikonočni otoki...(sam kaj morem, tja že samo letalska karta iz Čila stane okoli 1000US$). Druge? Jih je preveč za naštevat... (povsod kjer sem bil, bi se rad vrnil vsaj še enkrat...)

Še to... kam bi šli če bi na voljo imeli za potovanje 4000 DM?
  • spremenil: Matty ()

ChiefThunder ::

Jest bi pa šeu na kakšne eksotične otoke, sj ni važn je povsod lepo. Za 4k dem kam bi šel- ne vem, nekam v tujino, na smučanje.:D8-):D

Uživi.

whatson ::

Uff... jaz bi sel.. hmmm.... jaz bi ostal doma in si za ta denar kupil vecji monitor (24 incni Sony)...
Ce bi pa ze moral iti nekam, bi pa sel v Tibet ali pa kar na Hawaje... :D...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Sergio ::

Bali... Tja bi šel jest pogledat :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Seadoo ::

Na Baliju je baje brez veze... moj frend je bil tam s punco in se je kopal v BAZENIH pred hotelom, ker je morje bilo zanič. bil je tam dva tedna, v prvih nekaj dneh je vidu vse in pol ni mel kaj delat - poležavanje na plaži do onemoglosti ...

Jaz bi šel po celi južni Ameriki, kar po vseh državah, malo gor, malo dor...
Vsi tisti otočki so že tako skomercializirani da mi verjetno ne bi bilo všeč. Sej ne rečem, mogoče bi mi bilo prvih nekaj dni všeč vse tiste peščene plaže in kristalno morje pa palme, sam pol se začneš dolgočasit. A ni lepše it kamor te nesejo noge in gledat okoli kako ljudje živijo pa nonsop neki novi kraji...
Out of my mind. Back in five minutes.

Milko ::

Juzna Amerika je ful dobra izbira. Ce bi jst mel velik dnarja bi sel definitivno na Antarktiko. Pa se marsikam...ampak najprej pogledat nekam, kjer je neokrnjena narava, uglavnem...neki neznanga, novga za nas...

Justy ::

Jaj st bi tud su najbrz se mal hladne kraje pogledat. Sel bi recimo na kaksno tako potovanje kot je recimo fulda challenge, ko se z jeepi peljejo po arktiki al kje ze, pa se grejo uglavnem prezivetje in dozivijo marsikatero...

Drugace ga pa pomoje ni cez eno orenk plazo, pa camac pa ena fajn bejba gor, pa dalec stran od doma8-O:D

DoBri ::

hm...kje bi najrajš zdele biu...kam bi najrajš šou...k njej, v njen objem...:) (edn bolših odgovorov...:):))
Več nas je, manj nas ni.

Matty ::

heh... en je omenil monitor... jest sem gruntal med prenosnikom in potovanjem... sam izbral sem slednje... :D

Bali je cisto kul resitev, ce gres tja kot popotnik in ne kot gost all-inclusiva... Da si tam ene 5,6 dni in potem gres naprej...

luni ::

Huh, moram reci da mene tudi privlaci juzna amerika. Odkar sem igral prvi Monkey Island si zelim obiskati karibsko otocje. Pirati, grog, lahke zenske pa to >:D
Artificial Intelligentia

Matty ::

luni...hehe... samo en popravek... karibi se niso juzna amerika >:D>:D

Brody ::

Jah, odvisno koliko pustolovca je v tebi!
Če te ni strah kakih ropov:) in nadlegovanja na ulicah s strani domačinov, potem le brž v Čile, Bolivijo al pa Ekvador.
Če si bolj razvajene narave in bi rad štancal po mestih ter žural, se odloči za Brazilsko obalo, Argentino-Buenos Aires al pa Čile-Santiago de Chile.

Če bi jst v tem trenutku mel keš in čas, bi se nemudoma odločil za eno izmed naslednjih destinacij: Vietnam, Burma, Indonezija, Indija, Belize, Kostarika, Nikaragva, Salvador in Venzuela.

d desižn iz ol jors

lp

luni ::

Matty ok, nekje na meji :8)
Artificial Intelligentia

trillian ::

moja sanjska destinacija je aljaska.. ali kanada.
nekje dalec v divjini stoji ena mala hiska z velikim kaminom in zasteklenjeno verando.
mraz, sneg, cistost narave.
ne toliko avantiristicna, ceprav tudi. kdo pa pravi, da ne mores nicesar zanimivega odkriti.
malo drugace.

love, ursula

luni ::

ursula ja, pa satelistski internet pa Slo-Tech forum ane :))
Artificial Intelligentia

miranpozar ::

Nova Zelandija. Raj za gorske kolesarje! Klima bolj podobna mediteranu, ne pa kot ta siva, meglena in smogasta Lublana!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

trillian ::

priznam. tale slo-tech me je zasvojil...
samo ne vem kaj bo jutri ko grem nazaj v solo..
cold turkey?

love, ursula

Sergio ::

ursula: a vids kak je lepo ko te kaj zasvoji... ali pac?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

ali pac?
ves.. saj me poznas.. you never know what i am going to do the next moment.

love, ursula


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaša najljubša knjiga/avtor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
848231 (1811) donvito
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221083 (11892) VolkD
»

Vaša sanjska destinacija?

Oddelek: Loža
495056 (3841) MIHAc27
»

SMRT FAŠIZMU! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
623791 (3129) krneki0001
»

ste srecni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745747 (5118) Sergio

Več podobnih tem