» »

motorola v525 in bluetooth

motorola v525 in bluetooth

1309976 ::

Zdravo!

Nabavil sem motorolo, ki ima predvajanje mp3 (ima le 5mb predpomnilnika)....
Kupil bluetooth konektor za pc in povezal oboje, a nikakor ne znam prenesti filea na telefon. Je to sploh možno?
Se sploh da z bluetooth tehnologijo prenesti en npr. mp3 komad na telefon ali neko sliko, ali gre samo v smeri telefon na pc in ne obratno?

Če se da naj prosim nekdo na kratko napiše kako ali posta link, ker me stvar spravlja ob živce!!![:'(]

LP

JOKER ::

BT lepo priklopiš in sistem, takoj zazna novo strojno opremo, nato instaliraš driverje.
V telefonu predvidevam, da imaš možno vklopiti (pod postavko povezave) Bluetooth. Sedaj je Izključen in ti ga vključiš.
Nato je verjetno možnost za sesznanjanje naprav, in sprožiš ta postopek (v telefonu - seznanjanje naprav) , ter počakaš,da se telefon in BT najdeta.
Ko je to urejeno, pa pošiljaš slike in melodije na telefon na sledeč način (tako delam jaz), vsak ima seveda drugačen pristop k stvari.

V raziskovalcu na izbrani melodiji ali sliki klikni z desno miškino tipko in nato izberi pošlji.
Na raspolago imaš (grem pogledat) .... POŠLJI NA : Bluetooth , Stisnjena Mapa , Namizje ..... itd.
Nato postaviš miško na Bluetooth in odprl se ti bo spisek vseh naprav, katere obdeluješ preko Bluetootha in na seznamu bo tud tvoj telefon in ga izbereš in stvar je rešena (ampak v telefonu moraš imeti aktivno-vklopljeno BT povezavo).
Nekaj časa traja 2-3 sek. , da se telefonček in BT spet najdeta in nato te tel. vpraša, če lahko prenese to datoteko v telefon in ti jo potem sprejmeš kot SMS .

Upam, da sem bil vsaj malo jasen, če pa ne potem pa na MOBISUX malo pogledat.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava GSM in bloutooth v avtomobilu - pomoč prosim

Oddelek: Mobilne tehnologije
104114 (3990) 18zimoni
»

Wi-Fi konkurenca Bluetoothu

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
213886 (3188) m47hingi
»

Bluetooth

Oddelek: Pomoč in nasveti
61171 (1105) solatko
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111994 (1511) Goldee
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222097 (1837) MadMicka

Več podobnih tem