» »

Ocena strani

Ocena strani

onsight ::

Zdravo!

Prosil bi vas, če si ogledate stran, ki sem jo naredil (še ni povsem končana-nekaj drobnih popravkov in dodatkov še sledi), zanima me vaša ocena, bil bi pa hvaležen tudi za vaša mnenja o tem, koliko bi kdo od vas računal za takšen izdelek.
Hvala lepa za odgovore.

Switch ::

Kakšen pa je naslov tvoje strani:D

JOKER ::

No ja, ni slaba.Če bi dal pa še naslov bi pa bila boljša. :D :D
Hec .... mora bit !
________________________________________________________
Ka te češ ....

onsight ::

:))
Oprostite, sem bil mal živčen, pa pozabil.

http://www.spoza.net

kopernik ::

all flash... dont like it :-)

Sicer je pa design kar vredu, le fonti so za moj okus premalo berljivi.
Menu zgoraj levo včasih dela, včasih ne (linki so včasih klikabilni, včasih pa ne - maybe its just mozilla)

Taras_Bulba ::

u ja všečna stran!

Edino, kar me je fuuul zbodlo, pa verjetno nimaš nič s tem, je logo tega podjetja: prebere se kot "groza". Al pa sam jst čudn vidm.

Pa ne pozabit title strani popravt, da v končni verziji ne bo pisalo razne "index", "main", al pa bohnedaj, "New Page 1" :))

rokpok ::

NI slabo... :)), samo umakni counter s prve strani ali pa ga vsaj nekako polepšaj ;) .
Rad bi bil pingvin.

Tody ::

Jah prvo stran res malce lepše oblikuj pa tist tekst ki je potem v strani naredi v navadno pisavo... za naslove pa lahko ohraniš takšno kot je...

Ziga Dolhar ::

Po kliku "Vstopi" traja 11 sekund, preden lahko stran sploh pričnem uporabljat: takrat se prikaže meni.

Po petnajstih sekundah se stran naloži.

Fuj in fej!
https://dolhar.si/

DSmidgy ::

Jest tud ne zastopim firm, ki majo domače strani narejene z javo pa flasham. Spolh kakše firme, ki avtomobile prodajajo. Use se sveti in mežika, ko pa hočeš videt cenik in tehnične podatke pa ne najdeš. Najbolj tajen podatek pri vseh je pa delovni čas.

Za podjetja - stran se mora hitro naložit, jo morejo vsi browserji kazat, more bit lepa -> uporabljaj tabele + grafike v tabelah. In informacije morajo biti dostopne s čim manj kliki in razporejene pregledno.

dr_gee ::

Ni slaba tale stranca, sam vstopna stran mi ni všečna. Moti me tudi da manjka par podatkov.
Glede cene se boš verjetno sam odluču, moja bi bila verjetno nekje 70-100 prešernov.

para! ::

Flash je naravnost odlična stvar za predstavitvene strani, ampak ga moraš seveda znat uporabljat. Če nisi ravno vešč, se zna zgodit, kot je že povdaril Ziggga, da predolgo traja nalaganje same strani.

Prednastavljena vrednost za vsak flash je 12FPS, popravi na recimo 36, animacije so lepo vidne, stran se odpre dosti hitreje, oziroma natančno 3x hitreje.

Design je sicer stvar okusa, ampak sama oblika je kar primerna glede na ponudbo podjetja.

OK, kar me moti je:

1. kot sem že povedal, flash popravi na 36FPS;
2. "Get macromedia flash player" link in link "Vstopi" ni poravnan glede na logo zgoraj;
3. garantiram ti, da popolnoma nobenega ne zanima koliko ljudi je že obiskalo stran, torej odstrani counter;
4. fonti so morda primerni za poroko, na stran ne pašejo, ker niso berljivi;
5. če je logo zgoraj, ne vem zakaj mora poletet dol, ko kliknem na kontakt :\

Drugače pa, priporočam ti, da naslednjič, ko delaš stran prvo narišeš layout v Photoshopu in potem razrežeš naprej; kasneje lahko animiraš v flashu, poleg tega pa nardiš še HTML stran, ker nimajo vsi flasha ali pa ga nočejo vsi uporabljat.

My 2 cents,

Lp
Death before dishonor!

Ales ::

Stran mi je oblikovno všeč, primerna vsebini, samo par pripomb:

- IMHO, prva stran je odločno odveč... Jaz bi obiskovalca, ki nima flasha, enostavno s popupom vprašal, če želi namestitev flash predvajalnika ali pa bi ga preusmeril na html različico strani (če jo nameravaš narediti). Tako pa vsi vidijo prvo stran, ki je dosti slabše oblikovana kot potem sama vsebina.

Če pogledaš z vidika obiskovalca, ti na prvi strani najprej pade v oči counter, ki je odločno prevelik, barvno neusklajen in res nepotreben, potem pa flash banner, ki vsebinsko tudi ne služi ničemur. Dejstvo, da s prvim in drugim pogledom ne vidiš nič, kar bi obiskovalca vodilo k vsebini strani, ti pove, da je zadeva *zelo* slabo oblikovana in vodi obiskovalca popolnoma narobe. Meni se zdi, kot da bi vsebino in pa prvo stran oblikovala popolnoma različna človeka.

Če bi že rad imel to prvo stran, bi recimo precej bolj usklajeno izgledalo brez counterja in brez copyright izjave (copyright deluje tudi če to nikjer ne omenjaš), pa dobro bi bilo, če bi lahko kliknil tudi na logo, ne samo na "vstopi".

- font podmenija je na 1280 dokaj neberljiv, ampak recimo, da se še preživi (komaj, jaz bi ga spremenil)
- v glavnem meniju bi lahko razširil območje gumba še na prstane... jaz sem najprej kliknil tja, ne na črke
- spremeni naslov strani, spoza_flash ti v iskalnikih ne bo nič koristilo. Sploh ni nobenih pametnih meta tagov nikjer, ne ne indexu ne na main, se pravi da ni nič optimizirano za kakršenkoli iskalnik

Glede cene - odvisno od več faktorjev. Resen oblikovalec ne bo šel delati česa takega za manj kot 100k, brez programiranja. Ampak oblikovalec nikoli ne bi naredil take prve strani ;) Jaz bi rekel od 150-200k za vse skupaj, če bi delal poceni, ampak to pod pogojem, da si firma. Če že imaš kake solidne reference in stranka ni ravno na koncu z denarjem, potem več.

pivmik ::

Cele Flash strani mi niso všeč.
Še posebej ko se odprejo v POP-UP oknu. (zakaj?)

Na prvi strani bi že morala biti vsebina, ne pa v POP-UP oknu.
Design je lep in primeren za poroke.
Menu dela in ne dela, kot ga prime.

Števec obiskov je grd in ne paše (in nepotreben).
Gumb Get Macromedia Flash prav tako ne paše in zgleda kot da je bolj pomemben od gumba Vstopi.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za kritiko (oceno) spletne strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
394486 (3216) Skatey
»

Oceni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
472396 (1379) njok
»

Oceni stran: www.vinoteka2000.com

Oddelek: Izdelava spletišč
264046 (800) Joze_K
»

Kolko bi zaracunali

Oddelek: Izdelava spletišč
101072 (858) alesrosina
»

Prosim za oceno strani

Oddelek: Izdelava spletišč
201381 (1024) Iztok Smolic

Več podobnih tem