» »

Webbage provider

Webbage provider

SodVina ::

Zdravo, zanima me, kateri provider je v redu, oz. kje naj si postavim svojo spletno stran. seveda je zazeljeno mysql ali postgresql, cimvec prostora, cimmanj pop-up ov ter hitrost8-) itak.

hvala,
lp
  • spremenil: SodVina ()

Matri[X] ::

localhost

Gandalfar ::

kaksne vsebine pa nameravas met gor?

SodVina ::

vecinoma bi bil html, potem pa bi se tukaj nasla se kaksna presentacija, kaksen exe, in pa mogoce kaksen mp3. Poleg tega naj bi bile tukaj se uporabniske strani, in vpisovanje besedil, zato potrebujem bazo. Zdej, ce vzamem stran s 15 mega placa, bo kaj hitro polna, nekako sem upal vsaj na 100...

Jon ::

Sodvina,
imam zakupljen streznik ki ga bom v kratkem zacel trziti... Ima vse, kar si nastel in se malo vec :)

Ce te zanima testiranje, mi pisi na jon@null.cc, kak mesec ali dva ti z veseljem dam brezplacno :)

SodVina ::

Jon, hvala za predlog, vendar je situacija sledeca:

trenutno niti nimam casa in bi si postavil eno cist navadno html stran (beri 20 minut dela), kjer bi bil zgolj skupek informacij.
cez kaksen mesec, oz. ko bo cas, pa bi stran nadgradil se s kaksnimi dodatki(mysql, php, ...)

torej ce vzamem pri tebi za testing, bom imel kaksen mecec dober 1MB na tvojem serverju. Folk se bo navadil naslova, ravno ko pa si bom zazelel postaviti iber hudo stran, me bos pa zacel tepsti po denarnici.:(

ker bo stran neprofesionalna in ne bo namenjena ustvarjanju dobicka, se mi ne zdi smiselno placevati zanjo. Bi pa bil silno vesel, ce bi se dobilo page, kjer vsaj ne bi bilo oglasov in bi imela mysql. Ali upam prevec?

Gandalfar ::

ZS me.. :)

Jon ::

Sodvina, sem prilagodljiv in vedno pripravljen pomagati... :) Na serverju je se precej neizkoriscenega prostora, zato ni problema, tudi glede placila/neplacila ni panike.

MySQL je na voljo, oglasov ni. Pisi mi, da se dogovoriva za detajle :)

simbad ::

kaj pa bos imel na strani?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Online baza

Oddelek: Programiranje
242167 (1460) Yacked2
»

Kako postaviti spletne strani kot so Bolha.si ali Nepremicnine.net? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8111226 (9268) Tody
»

Hardware za server

Oddelek: Kaj kupiti
231253 (869) Phoebus
»

Gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
411727 (1204) kopernik
»

Pomoč pri Perlu

Oddelek: Programiranje
6912 (745) bobyx

Več podobnih tem