» »

Kateri diktafon?

Kateri diktafon?

jabe ::

Kupujem diktafon pa ne vem kje začeti. Mi lahko kdo svetuje na kaj naj bom pozorna pri nakupu? Naj se odločam med digitalnim ali navadnim na kasete? Če kdo pozna kako internetno stvar namenjeno diktafonom in podobno, prosim za link.
Hvala!

Caligula ::

Vzami USB kljuc MP3 player. Z 256 Mb so po cca 25 jurjev in gre gor po kakih 5 ur in vec v najvisji kvaliteti. Predvsem vec. To je nekak minimum. Poglej po spletnih stacunah in izberi enega.

Poldi112 ::

O tem sem tudi jaz ze razmisljal, ampak rahlo me skrbi kakovost zvoka. A ima kdo s tem konkretne izkusnje?

Caligula ::

Kakovot zvoka ni problematicna. Cisto vredu snemajo. Sem probal pri kolegovem in je kul.
Drugace pa tudi dlancniki dobro zvok snemajo,..

jabe ::

Caligula:
si mislil nekaj takega
http://www.rolan.si/index.cfm?str=artik...

A potem to lahko poslušaš le preko slušalk? Ker meni to ne odgovarja. Gre za to, da jaz nekaj zdiktiram, ker je to hitreje kot če bi pisala in dam naprej recimo tajnici, da ona to posluša in napiše. Do sedaj so se vedno uporabljali diktafoni na kasete, tako da bi že korak naprej na digitalne diktafone lahko bil problem.

OldSkul ::

Ti kar kupi digitalni diktafon.Mi imamo enega philipsa in je dober za naše potrebe.Vsekakor pa ne kaj drugega kupit saj je razloćnost zvoka in občutljivost mikrofona zelo pomembna in to ti nudijo samo specializirani diktafoni in ne neki MP3 playerji, ki imajo mikrofon samo za igračkanje pa še prek zvočnika ne moreš poslušat.

Bojevnik ::

Razmišljam o nakupu diktafona za predavanja na faksu.
Ogledoval sem si tegale:
Klik
ali priporočate kaj drugega?

;-) ::

Dejansko ti to pomaga da nerabiš pisat?
Jaz sem že probal snemat pa doma nisem imel pojma zakaj se je šlo ko vsak nekaj moti itd.

Bojevnik ::

Imam kljub temu namen pisat, toda so pač predavnja včasih preveč hitra oz. včasih kakšno stvar preslišim :)
Gre se mi pa predvsem da ima dober mikrofon (se razumljivo sliši vse v radiju vsaj 5 merov).

jozekuch ::

Kakšno napravo naj kupim za audio snemanje v radiusu 20 m (dvorana, vokali, inštrumenti)

kako se snema iz mikrokaset na normalno velike kasete
MaRe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jozekuch ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni diktafon predlagate?

Oddelek: Kaj kupiti
123479 (2716) metodika
»

Kateri mp3 predvajalnik, ki dobro snema?

Oddelek: Zvok in slika
91823 (1667) nokia6310
»

Nakup diktafona

Oddelek: Kaj kupiti
102334 (2169) ChiefThunder
»

Profesionalno stereo snemanje kako?

Oddelek: Zvok in slika
202798 (2354) nokia6310
»

Snemanje sestankov in zapisovanje na CD

Oddelek: Zvok in slika
51576 (1489) CaqKa

Več podobnih tem