» »

Dostava

Dostava

Matek ::

Zadnje čase veliko kupujem v net shopih, slovenskih, da nebo pomote. Zakaj majo vsi dostavo urejeno preko nekih kurirskih služb, ki so sehr drage. Ka nebi mogli met preko obične pošte. Mislim, svašta:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

luni ::

kurirske sluzbe sploh niso drage... kar primerjaj ceno ekspresne locenke na posti s ceno pri kurirski sluzbi, pa bos sam videl...

sploh pa imajo kurirske sluzbe se eno prednost, in sicer, da se pripeljejo in prevzamejo posiljko pri podjetju, tako da oni ne rabijo hodit na posto
Artificial Intelligentia

OZZY ::

Ja pa še dostavijo ti lahko v istem dnevu. Če mas srečo. Pa sploh nido drage naprem pošti. Jest večinoma dobivam, kar noročim prek njih. Poštnina je manjša kot pri pošti.
Go with the flow.

Binji ::

Sej vse res sam kaj ko te ponavadi ni doma ko pridejo (pri meni je to okoli poldneva). Bi blo boljs preko kasne navadne poste
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Vsekakor je boljše, da imajo za dostavo kurirske službe, ker se le-te potrudijo, da so hitre. Ker konkurenca je dokaj velika:D
Pošta je pa zelo nezanesljiva ( so mi izgubili kar nekaj pošiljk ), tako da ji ne zaupam preveč:\
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Ja pa še vilko bolj poskrbijo za varnost, da se kaj ne razbije in tako dalje. Jest sem vedno dobil zapakirano kot da bi sam trenutno stvar poslal.
Go with the flow.

A.J. ::

Jst mam zlo slabe izkušnje z navadno pošto (p0oškodovane stvari) in če se le da naročm po kurirski.

Thomas ::

Hja ... meni so všeč tele kurirske službe. Če že zaradi drugega ne zato, ker so razbile monopol Pošte.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OZZY ::

to pa sploh. Več konkurence manjše cene. Upam,d abo tako tudi pri internetu in telefoniji in pa seveda pri grafičnih karticah.:)))))):
Go with the flow.

Thomas ::

Kako pozitivno deluje konkurenca se vidi na primeru francoskih pekarn.

Da so francoski kruhi dobri je čez debato. Vsebujejo 70% odstotkov vode, slovenski pa 30%.

Čeprav zadnja leta, kar Žito nima več monopola, so se kruhi pri nas poboljšali precej. Celo Žitov.

V Romuniji so pa v 80 letih zgradili eno "racionalno" pekarno za vso državo.

Seveda so bili velikokrat vsi brez kruha.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

No zakaj pa pol že 2 tedna čakam na volcanota 2. Naroču sem ga z Blue orbom, dobil potrditev naročila, blue orba tudi dobil in laufa, Volcanota pa od nikoder? Ni na zalogi? JA, samo ne 2 tedna...:|
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Keyser Soze ::

Jaz pa berem, pa mi nič jasno, kaj BlueOrb tle dela. So spet v modi, sem si mislil.

Pa še to, da se je Matotu poslabšalo, da promovira dražje usluge Pošte.:D

Matek ::

Jao, takrat sem bil star 13 :| (zdej 18).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Myth ::

No. In kako je zdaj z dostavo? Da ne odpiramo novih tem... :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Matek ::

Dostava je itak hitrejša in cenejša s kurirsko službo...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Myth ::

Ja, kaj pa cene zdajle?
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

iration ::

za začetek en persona rudis naziv za M4TECH-a. ker vem, da so se taki nazivi dodeljevali za podobne žalitve.

drugače pa so cene kurirskih služb še vedno nizke, konkurenca pa še vedno velika, če ne večja.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

MI5Ek- ::

Zanima me preko katere kurirske služe pošiljate stvari? Do zdaj sem namreč bil koliko toliko zadvoljen z GLS-om, sedaj so me pa malo razočarali ko po vsaki odkupni pošiljki zarčunajo skoraj 500 SIT, ko ti prinesejo denar domov in to samo 1x tedensko mislim, da v ponedeljek.

Doman ::

Včeraj zvečer naročil rame, danes ob 6.50 zjutraj sem jih že dobil!
Kaj naredijo te kurirske službe v primeru da ni nikogar doma?

MI5Ek- ::

Pustijo ti listek na kateri je števika, ki jo pokličeš in se zmeniš, kdaj ti naj paket ponovno dostavijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Borovlje - telefonska številka

Oddelek: Loža
182199 (338) Recordman
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718365 (10995) Šimpanz
»

Kaj je GLS ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
215662 (4621) mat xxl
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434186 (3132) Loaded

Koliko pri Mlacomu računajo za dostavo?

Oddelek: Kaj kupiti
141719 (1493) Matek

Več podobnih tem