» »

Počasno odpiranje prve spletne strani

Počasno odpiranje prve spletne strani

Storm ::

Zadnje dni se mi dogaja, da vedno ko odprem IE in vanjga napišem katerikoli www naslov najprej rabi enih 15-20sek da se poveže na to stran, potem ko sem enkrat noter lahko naprej po straneh v tem IE oknu normalno server brez čakanja, ampak ko pa prvič odprem novo okno IE mi vedno ne glede na stran (nima veze tud če je najdi.si al pa od ruterja stran) vedno čakam 20sek da "vzpostavi zvezo".

Kje je tu catch oz. rešitev?

hruske ::

kaj pa s kaksnim drugim brskalnikom?

Storm ::

Drugega brskalnika še nisem instaliral, vendar mi na IE6 doslej tega še ni delalo.

Bakunin ::

Preveri nastavitve DNS streznika, ce imas vpisane DNS streznike svojega ISP.

Storm ::

IP in DNS dobim avtomatsko, torej pustim da mi obtain IP and DNS automaticaly

ADF ::

Poskusi vseeno nastavit DNS nastavitve. Tukaj je Arnesov DNS:

Bakunin ::

Arnesov DNS sicer dela oz. je "odprt" za vse, ampak ti bo prohajalo do zamikov, ce nisi tudi sam na Arnesovem omrezju.

Ce je problem v DNS, potem si instaliraj kaksen "DNS proxy/cache" na svoj racunalnik, ki bo medpomnil pogoste DNS zapise....

Storm ::

Sem tudi pisal DNS-je not in sem na Arnesu in še naprej zamik. Bolje dela Mozilla, ampak tudi ni kdo ve hitra. Ampak to le ko prvič odpre okno,če potem klikam kam drgam, pišem adrese html pa dela normal.

Storm ::

Sam za informacijo,IE6 mi sploh ne ofne več nobene strani, tud po 5 minutnem čakanju. Mozilla dela normalno. Se je komu že to dogajalo??

CaqKa ::

mislim da meni.. ko sem računalnik resetiral je spet delalo normalno nekaj časa...
potem ko mi je dok.... sem reinstaliral winse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DNS: .si tld, register, registrarji in postopki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
625176 (5176) jype
»

dns error

Oddelek: Omrežja in internet
151577 (1313) Duhec
»

[Windows] DNS server through DHCP lease

Oddelek: Omrežja in internet
91033 (893) BigWhale
»

Vpis DNS strežnika v vrhnji DNS

Oddelek: Omrežja in internet
378861 (7352) kronik
»

SiOL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11320137 (12600) goba

Več podobnih tem