» »

Windows Startup

Windows Startup

primo~1 ::

Zdravo,

moj prijatelj ima problem z zagonom Windows XP. Instaliral je Fedoro Core 2 in ker mu od takrat naprej ni hotelo vec zagnati Windowsa, je vstavil v disketnik neko zagonsko in napisal fdisk /mbr. Nato je poskusal zagnati Windows in Linux, a racunalnik je izpljunil opozorilo: No operating system found. Poskusil je instalirati Windows XP, 2000 in 2003 Server a noben od teh ni prepisal MBRja (windowsa ni namestilo do konca ampak je po prvem resetu izpisalo opozorilo: Error loading Operating System). Najbolj cudno od vsega pa je, da mu brez tezav namesti Linux (Slackware, SuSE, Fedora Core 1 & 2).

Prosi za pomoc :D

moj_nick ::

Zanimivo, meni dela enako. Inštaliran imam Linux in če hočem inštalirat Windowse, jih ne morem.


Saj ni tako hudo, kot si mislite>:D
110111001001010001010000

primo~1 ::

Ali naj poskusi z Low-level formatom?

K0K0 ::

Naj najprej proba navaden format ker low level format kr traja. Jest sm mov isti problem in je blo dost sam navaden format.

primo~1 ::

No, navadn format baje ni pomagal in baje da se sedaj "izvaja" Low-Level Format :)

perci ::

ma kasn low level format neki, dejte ga srat - low level format se dela, ce ga disk serje - nastajajo slabi sektorji in stuff, ne pa ce ste mbr prepisali :)

primo~1 ::

V bistvu so bli tud slabi sektorji, MBRja pa nikak drgac ni mogu prepist ;)

K0K0 ::

Sori mal pozn sm se spomnu ampak kolkr jest vem morš v biosu odklopt virus protection pol pa naj bi se pustu prepisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvo formatiranje: počasno ali hitro?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182703 (2206) Brane2
»

Formatiranje - kdaj pognat antivirus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141861 (1662) Mamaplata
»

Čudno obnašanje diska WD 800Jb

Oddelek: Pomoč in nasveti
101207 (1056) urosh
»

Kaj bi lahko bilo narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91212 (1112) Tilen
»

Kriv MBR?

Oddelek: Operacijski sistemi
131377 (1177) CaqKa

Več podobnih tem