» »

Low Level Format - univerzalni program?

Low Level Format - univerzalni program?

PhotoBlaz ::

Imam en disk 2,2 Gb, katerega mi sicer v BIOSU prepozna, ampak potem ko ga preverja pa napise Disk Failure. Poskusil sem ze z proizvajalcevim Low Level Format toolom,.....a javi neko napako in se vseskupaj prekine.
Preden ga bom vrgel stran, me se zanima ce obstaja kaksen univerzalen Low Level Format tool (mogoce kar iz windowsev) da mu zbrisem bad sectorje in ga postimam pac kolker se bo dalo. (ker vcasih mi ga celo v winsih se normalno zazna, ...vcasih pa ne)

Prosim za nasvete cimprej.
Hvala!

Lith ::

ja seveda, jaz imam tukaj spodaj ONTRACK Disk manager
Posnami disketo , zaženi ...

srečno pri formatiranju

PhotoBlaz ::

Hvala, sem ze resil vceraj,....disk dela BP...bomo videli koliko casa ;)

iro ::

Kak si vstimal? mene zanima ce bi to pomagalo pri slavnih ibm-ih?

PhotoBlaz ::

nekaj sem se igral z HD Mechanic al neki tazga....pa ni hotlo, potem sem pa najprej samo particije naredil, pa nic formata, pa pognal test skozi da mi je zapisal bad sectorje, potem sem pa formatiral (ker ce sem formatiral takoj po particioniranju ni slo, je nekje v sredini prekinlo in napislo da je neki narobe).
Potem sem pa se Zerro fill naredu v enem izmed toolsov od proizvajalca (WD),...zdej dela normalno, clo ne sikne ve cna zacetku Hard disk failed >:D

reba se igrat ko pr norcih,..vs emozno sprobat....js sm se zajebavu cel dan skor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crkuje disk ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
476321 (4654) Leprechaun
»

Izločanje poškodovanega dela diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
81719 (1456) dash_wallace
»

Poskus oživetja diska z bad sektorji?

Oddelek: Strojna oprema
404381 (3363) amigo_no1
»

Bad sektorji

Oddelek: Strojna oprema
6921 (839) Valvoline
»

bad sectors

Oddelek: Pomoč in nasveti
101055 (900) Boky

Več podobnih tem