» »

Problem pri odpiranju intenetnih strani.

Problem pri odpiranju intenetnih strani.

TEMACOOL ::

Računalnik imam na mreži.Pri vspostavitvijo povezave nimam nobenega problema,vendar se noče odpreti nobena staran.Norton pa se mi je postavil v položaj Off automatic update.
Potem se dal na obnovitev sistema in vse je delal tko kot je treba,dam upadate norton in windows,s programom adware prečekiram vse,vendar ko resetiram računalnik spet ista zgodba.Povezava se mi vzpostavi a strani se nočejo odpirat.Z drugim dvema računalnika na mreži ni problema.Virusov naj ne bi bilo sem prečekiru z nortonom in pando.
Ima kdo odgovor na to?Problem pri odpiranju internetnih strani

Slowenc ::

S koliko različnimi browserji pa si probal? ie,mozila,opera,firefix,...?
Ali ti pinga normalno vse strani?
Skiny gate.

astras ::

zelo dobro si preveri pri internet options >> connections ce imas vse nastavljeno kot je treba, da se ti kje ne tepe z kaksnim modemskim dostopom al pa kaj...
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

TEMACOOL ::

Ej sem rešu zadevo.Tako da sem eno uro prezdel na telefonu z opraterjem Microsofta.Probal sem še v operi pa tud ni delal.rešitev problema pa je bila taka ,da program (trojanski konj) NewDotnet(New net),ki ga se ti naloži pri raznih manjših programih kot so kazza,razni divx playerji ind..Tudi meni se je svitlo da more biti nekaj ne tem in sem ga seveda ga od inštaliral vendar fora je bila še v tem da se je 6 datotek uništalacijskih datotek tega programa skrivalo v direktoriju C:/Windows.Zato je bilo poterebno še v tem direktoriju vsako datoteko posebej od inštalirat.Adware v tem primeru ni nič pomagal ker ga ne more v celoti odstraniti.naj vam povem še to da se je v sosednji firmi prav tako,zgodil ta primer vendar ni motil samo odpiranja internetnih strani ampak je zelo oslabil delovanje močnega PC.Ko pa je odstranil ta program pa je delalo vse kot da ni bilo nič.(www.newdotnet.com).
SPET VESTE NEKAJ NOVEGA

perci ::

SPET VESTE NEKAJ NOVEGA
Heh, kakor kdo :))

astras ::

se en dokaz kako se eni trudijo za ta forum... ;((
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130211 (19698) Qushaak
»

Google agresivneje proti Microsoftu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
698637 (6522) Tody
»

Popolna varnost za uporabnike z adsl-jem

Oddelek: Omrežja in internet
363015 (2013) HriBB
»

LevelOne router in problemi pri zagonu

Oddelek: Omrežja in internet
51223 (1148) alien-w
»

VX2 - neuničljiv Trojanec

Oddelek: Pomoč in nasveti
161908 (1473) kotocom

Več podobnih tem