» »

Kaj bi blo pametno vedet preden se spraviš crackat regijsko zaščito na dvdjih ?

Kaj bi blo pametno vedet preden se spraviš crackat regijsko zaščito na dvdjih ?

1309976 ::

Kmalu se nameravam spustiti v svoj dvd in ga nardit region free, sem si ze nabavil patch in ustrezen firmware...Mam pa ta problem da še nikoli nisem flashal biosa in sem tu totalni laik,sem pa slišal da je to potrbno pri teh akrobacijah.
Če bi mi kdo lahko točno povedal zakaj moram imeti pravi firmware(pa ne zdaj kao da ne vem da z napačnim lahka skurim dvd),na kakem principu deluje vse skupaj....
Česa se naj najprej lotim pri bodočih akrobacijah,da si dvdja ne bom skuril,ter a je tak zahtevno, da bi blo bolš enga najdit, ko je to že delal,čeprav zelo rad delam nove stvari sam?
Aja pa tudi se priporočam če ma kdo kak dober link za flashanje za laike!

lp

p.s.
Imam Creativov 12X PC DVD Blaster,če kaj pomaga...:\:):P:O:'(8-O

TESKAn ::

Ej povej še, ker model maš pa od kere firme, ane? Drgač pa ni frke, ma če lahko, si dob za čas flašanja en UPS da te ne bo skrbelo, če bo ELES dobavu dost štroma...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Opkow ::

TESKAn
sej je napisu cist na koncu posta...

1309976
Jaz sicer imam Pioneerja, sm razlika kej dost ne more bit ... Se motim?

Prva in zelo pomembna stvar je, da ti v casu flashanja DVD biosa ne zmanka stroma, kr pol ga bs lohka sm v kanto vrgu al pa delno za rezervne dele ponucu.
Druga stvar je ta, da mors met tocn Firmware, ne sme se razlikovat niti za eno cifro al crko (recmo pri meni 105 ali 106).
Tretja rec je, da zelo natancno beres navodila, ki jih dobis zraven fileta za flashanje biosa.. So natancna in razumljiva, tko, da nimas kej falit, ce se jih bs drzal.

Ce sm kej falu... nj kdo se kej doda. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD Crucial M4 zrel za RMA?

Oddelek: Strojna oprema
315349 (4346) gazibo
»

[divXvid] Mercury predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6912340 (7427) Alec999
»

TEAC DV-W58G (8x DVD burner)

Oddelek: Strojna oprema
493628 (2407) EiYou
»

DVD Pioneer116 BadFlash

Oddelek: Pomoč in nasveti
71108 (959) borutzi
»

CDR iz 4x na 8x

Oddelek: Pomoč in nasveti
131023 (812) Klemenn

Več podobnih tem