» »

Prazni CD-ji...

Prazni CD-ji...

[abaddon] ::

Zivjo,
zanima me naslednje o praznih cd-jih:
1. kje se v LJ dobijo najcenejši 80min ali 75 min cd-ji po možnosti s "slim" ohišjem
2. ali so mitsui res najboljsi cd-ji za peko avdio cd-jev
lp,
grega

OrlyTM ::

BIG BANG MEGA...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

`DoC ::

Najcenejše cd-je v Ljubljani s slim ohišjem dobiš v Big-Bangu, so spodobne kvalitete. 74 minutni stane 139 SIT, 80 minutni pa 149 SIT.
GOvoril sem.:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

trot ::

Odvisno, kako količino kupuješ. Če boš kupoval vsaj 50 komadov, zahtevaj količinski popust. Drugač sva včeri z enim kolegom v menteku v btc-ju pokupla vse aopen slim 80 min za 136 SIT komad. Tam v hali D je tud en 300 sit šop al neki takšnega, tam ko prideš not pod emporium... 80 minutni za 129 sit tud aopen slim, sam sva tud pokupla, kar je mela tam. Je pa teta rekla, da bi za večjo količino dala popust.
Pa še neki. Od kod vam skuz neke ideje, da so neke zgoščenke bolš ko druge, to je vse isti šit. Sam, da je čim cenejše, pa je. Men moj LiteOn snemalec ni še niti enega zaj...

MitjaM. ::

Glede kakovosti. Sploh ni fora al ti pečka zapeče cd al ne, ker v tem ni nobene razlike med no-name cdji in cd-ji firm, edina razlika k jo bos vidu, je da ti po ene parih mesecih no-name cdji ne bodo vec delal (preskakujejo), ker nimajo zaščitne prevleke, tako da se spraskajo. Tko da za audio cdje je vseeno bolje dati mal vec dnarja, pa ti pol cdji vsaj delajo neki casa...

LP, MitjaM.

trot ::

MitjaM. : Odvisno če snemaš zase ali za druge >:D

--Switch-- ::

Odvisno je tudi od pekača.Npr.moj ne mara (za muziko)Traxdate in Tdk(to so cenejši),lepo pa zapeče na Sony,Maxel(in drazji).Za ostalo(igre,programi...)pa vsi cd-ji delajo enako.

Trdi ::

Jest za svojo osebno uporabo glasbo snemam na cdje, drazje od 400 SIT. Se splaca.
Trdota d.o.o.

SI_J ::

CDji? 50 pack ACER 80min pri Tehniki.net pride 5950 SIT, kar pomeni 119 SIT na CD.
Bi se pa verjetn dal zment tud za 400 SIT za CD :))

--Switch-- ::

Ja daš 119sit za cd-brez skaltice to pa ni prevec dobro.Zadnjic sem kupu tisti paket od sonya ki jih je notr deset in je vsak v svoji papirnati škatlici ki se hitro zmečka in rastrga pa še če naprimer hočeš naredit seznam pesmi ki so na cd-ju ga nimaš kam dat.

SI_J ::

Za 10 CDjev se splača met škatlce. Pri 50 so ti že napoti, pri 300 jih je pa nekaj v kleti, nekaj na podstrešju, nekaj v spalnici in premalo tam, ki jih potrebuješ.
Sam jih imam v vrečkah spravljenih v zadevah, ki spominjajo na albume za značke. (BDW, kje bi se te zadeve lahko dobile?)

borut-t ::

BIG BANG

R0K ::

comtron jih majo po 25 v eni škatlici za 2500 sit

M@re ::

Mitsui naj bi bili kr cool za avdio cd-je....ampak mislim, da so TDK Metallic bolsi (te te zihr ne bojo zezal):)
..:Do, or do not. There is no try:..

krucymucy ::

Za sebe uporabljam (audio) philips trenutno:D
drgac so pa TDK zlo dobri CD-ji

Za 80-min s slim ohisjem pa poglej (kot so ti svetovali ze drugi) big bangu
majo ene elta medi@ pa so se ker, sam ne za glasbo:D:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526920 (5834) City
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311786 (1039) 3LeR.
»

Kje najceneši/najboljši CDR-ji?

Oddelek: Kaj kupiti
392299 (1421) bastadu
»

Katere prazne CDje kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
131740 (1277) jos69
»

Najcenejsi CD-R mediji

Oddelek: Pomoč in nasveti
61259 (1079) AtaStrumf

Več podobnih tem