» »

Borg TV

Borg TV

PIII850 ::

Zdravo!
Kje bi dobil dotični program za gledanje TV preko tv tunerjev.

thx

V-i-p ::

Hmm... jst ga mam, sem ga dljal, žal pa res nevem več naslova, kje... lahko mi pa pišeš na majl, pa ti ga rade volje pošljem, mam pa tudi borg radio, pa borg remote, za daljinca... tko da...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Simko ::

tukaj recimo:

klik

TheHijacker ::

Hmm... recimo klele

Je pa res da je šel avtor v komercialne vode in sedaj program prodaja za 20$. Se splača. Res dober program...

Sumo ::

Je to program za odkodiranje zakodiranih satelitskih programov ali je to pac samo aplikacija za gledanje tvja? Ce je slednje, kaj je na njem tako posebnega? Je kaj boljsi od tv aplikacij ki jih dobis zraven tv tunerja?

TheHijacker ::

lepša slika... hitreje deluje... overlay... interlaced... stara verzija je freeware...

Sumo ::

Mar ta program odpravi napako vecine tunerjev, ko se pri hitrih premikih pojavi "strizenje" slike?

TheHijacker ::

da

OldSkul ::

Tole ti prav pride še posebej če maš Zoltrix tunerje(ker je njihova programska oprema zanič)

matevzm ::

Za Zoltrixe in na sploh za odpravljanje interlacinga je najboljsi dTV (dInterlace kmalu). Kot pove novo ime, je njegovo glavno delo deinterlace. Dela vsaj meni to precej boljse kot Borg. Podpira brez dodatnih nastavitev Zoltrixe.

joze ::

a ma kdo kodo al pa crack za borga?

TheHijacker ::

Kot sem že omenil, sem jaz verzijo 1.0 kupil. Kodo sem dobil ampak jo ne dam(sem plačal 20$ zanjo). Še vedno lahko uporabiš verzijo 2.55, ki je popolnoma zastonj in deluje enako dobro na Bt8x8 tv tunerjih...

PIII850 ::

No potem pa naj nekdo da delujoča linka za dTV in pa borg tV.

Thx

TheHijacker ::

A je tolk težko po guglu iskat??? ccc....

http://cemsultan.8m.com/decoders.htm
http://deinterlace.sourceforge.net/down...
http://freetv.321host-it.com/nagra1.htm

Je pa res da SiOL spet tujina zajebava.... Komaj čakam da gremo na optiko!

V-i-p ::

Hmm... Hijacker, thx!! Na prvem linku sem dobil borgTV, 2.52, celo v slovenščini je... ampak, tukaj so pa drugi problemi... z verzijo 1.0, k je demo sem dobil komot programe z kartico flyVideo 98 FM, na tej verziji mi pa ne najde skoraj nič, oz. ena dva al tri... a kdo ve kako kej nastavt tega??
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PIII850 ::

Zdej mi pa naj se nekdo pove, kateri je pa najboljsi (in s tem najlazji) program za odkodirat satelitske kanale. (kateri programi so zakodirani na tem satelitu, ko je gor DSF, eurosport, viva1, MTV-Europe, RTL in podobno sranje)

Hvala

lp

ns-miha ::

mater sam kak se pa pr tem hudicu stela kanale.
nej mi enden razlozi.jest ka ga ukrbljam se mi sam en zaslon pokaze in pol sopa slika.;((;((

joze ::

probaj funkcijske tipke(f1, f2...)

strel ::

Ka pa zvok ???

Jst mam Boeder jevo kartico pa ni zvoka, ka naj nardim.

PA ful me jebejo IRQ s SB Live

Drgač pa zgleda kr u redu...

PIII850 ::

no a mi bo kdo povedal, katere kanale lahko odkodiram s tistega satelita ko je gor MTV DE, DSF, RTL, Eurosport, CNN, VIVA in podobno!!!

Prav tako me zanima s katerim programom, bi to slo naredit. Imam pa ATI TV tuner!!!!!

Senitel ::

Dej nehite se s cracki igrat...

strel ::

A komu napiše your vbi interupt doesnt work properly????


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292546 (1774) Predator
»

Ker majster ma izkušnje z tunerji??

Oddelek: Zvok in slika
81219 (1051) matevzm
»

PC TV kartice - kvaliteta slike?

Oddelek: Zvok in slika
282221 (1737) PIII850
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277860 (6998) mojsterpeter
»

Guillemot TV Video 3

Oddelek: Kaj kupiti
121420 (1219) alien-w

Več podobnih tem