» »

redhat vs. mandrake

redhat vs. mandrake

matic ::

Kaka so vasa mnenja o primerjavi redhat distribucije z mandrakom in stalimi distribucijami..? Izkusnje mnjenja.. :D

`DoC ::

Po mojih izkušnjag sta obe verziji linuxa zelo dobri, sam pa prisegam raje na redhat ker sem nanj navajen.:))
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

trot ::

Taka vprašanja o distribucijah nimajo odgovora. Pač probi enih par, pa boš videl. Jaz sem uporabljal že obe, trenutno mam SuSE 7.1, pa je vse cool. Pri redhatu bi morda glede na debate na lugos-list mel kake probleme s kompilerjem gcc, sam je še vedno kar v redu distro...Majo pa vsake tolk cajta precej bugovite izdaje. Ponavadi se končajo s .0 6.0, 7.0 - znani po napakah

IceIceBaby ::

Po mojih izkušnjah je tako RH kot mandrake eno sranje. Preveč hoče bit vse avtomatizirano pol se pa dogajajo podobne stvari kot pri winsih. Jaz prisegam na slackware. Res da je treba SB na roke instalirat pa da je treba vse kompajlat. ampak mas pa največ kontrole nad računalnikom.

l0wc4 ::

RH in Mandrake sta ok. RH ima vedno polno bugov v verzijah .0 toda v naslednjih pa se bolj ali manj vse popravi. Za začetnika sta torej v redu. Prejšnji post, ne vem dko je pisal da prisega na Slacka, prav ima Slack je bomba in to mu ne morem oporekati. Jaz osebno pa prisegam na Debiana. Saj ko v Slacku in Debianu vse zrihtaš kakor je treba, te prelije neizmeren občutek zadovoljstva. 8-)

Ahiles ::

Ja ce ti ostane se kej volje do zivljena pa zivcev.

Sonix ::

Ja se čist strinjam z kst, redhat bo iz linuxa nardil nove winse. Tut jst prisegam na slackware verjetno edina "taprava" distribucija linuxa...
-[ Sonix ]-

Monster ::

...Mandrake je boljši ma malo manj avtomatizacije, ma pa tud kak svoje fore tk dfa jih SAM sprobi pa bo :)
Ka zaboga...

zetko ::

Sicer že dolg nism linuxa uporablu ampak k sm ga sm prisegov na redhat. Sicer sm probu še ene par drugih distribucij sam nevem men je bla ta najbl ušeč >:D
Living it another way.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je bolše windows ali linux? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
565611 (4366) MasterMind
»

kateri Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
161477 (1198) MasterMind
»

prvi Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
554707 (3667) mile
»

katiri linux-i so najlažji za uporabo

Oddelek: Operacijski sistemi
91378 (1245) R0K
»

Kater paket Linuxa mi priporocate?

Oddelek: Operacijski sistemi
372334 (1813) Cr00k

Več podobnih tem